Damian87 Opublikowano 5 Grudnia 2012 Autor #11 Opublikowano 5 Grudnia 2012 https://www.youtube.com/watch?v=q0cUKAqgZ88&feature=youtube_gdata_player
firefighter1 Opublikowano 7 Grudnia 2012 #12 Opublikowano 7 Grudnia 2012 To Twoje akwaria? dział jest "przedstaw siebie i swoje akwarium" więc nie widzę sensu robić tu Hyde Parku i ładowania zdjęć o takich rozdzielczościach.
Damian87 Opublikowano 7 Grudnia 2012 Autor #13 Opublikowano 7 Grudnia 2012 Prosze zdjecia w mniejszej rozdzielczosci
Damian87 Opublikowano 21 Grudnia 2012 Autor #14 Opublikowano 21 Grudnia 2012 Moje yellow czasem ponosi https://www.youtube.com/watch?v=CGlXtSzUWu4&feature=youtube_gdata_player
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się