Damian87 Opublikowano 8 Listopada 2012 #1 Opublikowano 8 Listopada 2012 Witam Zbiornik 300l Oswietlenie 2x45w (10000k i 9000k) 1x24w(przejsciowe 6500k) Filtracja jbl e901 i eheim 700l/h wew aquael circulator 1100 Poki co plywa w nim 8 szt yellowka dojda jeszcze rdzawy i afra https://www.youtube.com/watch?v=eBxP5AZb7DQ&feature=youtube_gdata_player jak dojda nowe rybky wrzuce kilka fotek
tyshek Opublikowano 8 Listopada 2012 #2 Opublikowano 8 Listopada 2012 Muza fajna rybcie piękne,skłay już nie-zdecyduj się na jeden rodzaj kamienia bo efektownie to nie wygląda taki "kamienny mix"
Damian87 Opublikowano 8 Listopada 2012 Autor #3 Opublikowano 8 Listopada 2012 mnie sie podoba i wydaje mi sie ze w naturze sa rozne kamienie a nie wszystkie takie same. Ale dziekuje za opinie Ps.za pare miesiecy nie bedzie woadomo jakiego sa koloru bo zielsko juz zarasta dlatego jest mi to obojetne
CoolPhone Opublikowano 8 Listopada 2012 #4 Opublikowano 8 Listopada 2012 Ja też mam kamienie w dwóch kolorach, niejednolite. Co prawda mniej kontrastują, ale to wszystko kwestia gustu. Czekam na filmik gdy dojdzie reszta obsady
Damian87 Opublikowano 8 Listopada 2012 Autor #5 Opublikowano 8 Listopada 2012 u mnie sa praktycznie wszystkie w jednym i jeden ciemny duzy i moze z 3albo 4 czarne. jedynie zaluje ze wiekszych nie przynioslem jeszcze Ryby juz plywaja w akwarium,samiec afry proboje znalesc sobie miejsce a yellowki bronia
Damian87 Opublikowano 9 Listopada 2012 Autor #6 Opublikowano 9 Listopada 2012 no to obiecany filmik z nowymi rybami rdzawe troche dochodza do siebie jeszcze ciezej zniosly podroz afra juz ustala swoj rejon:)( poczatek filmu bez koloru) yellow zaskoczony i broni ostro wywalilem swietlowke przesciowa 21w zauwazylem ze jak gasnie swiatlo dzienne a zostaje tylko ta 21w to momentalnie uciekaja zostawilem tylko led za tlem moze dlatego byly plochliwe yellowki [ame]http://www.youtube.com/watch?v=j7CrgJXnEwI[/ame] P.S kamerzysta ze mnie jak tralala...
dominika Opublikowano 10 Listopada 2012 #7 Opublikowano 10 Listopada 2012 witam wszystkich! piękne akwarium i cudownie że można obejrzeć filmik
Damian87 Opublikowano 15 Listopada 2012 Autor #8 Opublikowano 15 Listopada 2012 Zmienilem swietlowke na marine blue http://www.youtube.com/watch?v=FYOl5m5St3c
Damian87 Opublikowano 28 Listopada 2012 Autor #9 Opublikowano 28 Listopada 2012 Muza fajna rybcie piękne,skłay już nie-zdecyduj się na jeden rodzaj kamienia bo efektownie to nie wygląda taki "kamienny mix" no i tez tak zrobilem kamienie w jednym kolorze faktycznie baniak sie zmienil:) -- prosze wywalilem kamienie ktore byly innego koloru teraz zbiornik z jednokolorowymi kamieniami jak dla mnie wyglada lepiej:) Afra momentalnie zaczela taniec godowy:) [ame]http://www.youtube.com/watch?v=-I6Z4lL41xo[/ame]
tyshek Opublikowano 29 Listopada 2012 #10 Opublikowano 29 Listopada 2012 baniak się zmienił Zdecydowanie na lepsze,przyjemnie się teraz ogląda,rybcie bajka !
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się