xrx
Użytkownik-
Postów
116 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez xrx
-
Nie sugeruj się cena bo to akurat nieporozumienie
-
http://tablica.pl/oferta/akwarium-900-litrow-CID103-ID4cZBw.html#5e42f5eaff Co powiecie o tym akwarium. Jest bardzo wysokie. Co sadzicie o tym drewnianym stelażu.
-
Tak bodajże Tomek. Siostra też miła i obcykana w rybkach Brałem u niego saulosi, yellow, red red, rdzawe i acei. Wszystkie rosna jak na drożdżach, jedza niesamowicie, saulosi po 3 miesiacach się wybarwił. Więc czas na akwa 700-1000 l
-
Koledzy Sa inne metody niż to, że Asia wlezie nad akwa ściagnie nachy i zrobi co trzeba Ale... Asiu jeśli tak by było proszę o fotorelację ))
-
Mam taki filtr. Na przyszłość pompuj tym przyciskiem a gdy zaskoczy pomaga też wyłączenie i ponowne włączenie. Podczas pracy aby szybciej się odpowietrzył przechyl go na chwilę i z powrotem do pionu. Aha gdy filtr pracuje pewien czas i prąd zabiorą w przypadku powrotu on sam startuje o to się nie obawiaj wtedy już jest odpowietrzony i nie ma problemów.
-
Justyno Ja Ci uproszczę Rybki masz super. Nie oddawaj żadnej Kup większe akwarium proponuję 450 litrów plus filtr zewnętrzny jako biolog np jbl1500 (mam taki) i wewnętrzny jako mechanik prosty z samą gąbką o wydajności np 1500-2000l/h. Przeskoczycie wraz z mężem etap porażek zmian akwariów na coraz większe itp. Jak myślałem że mam duże akwa (390l narożne) ale lubię dużo rybek więc przymierzam się do dwukrotnie większego - prostego. Co do gatunkow to pomogą lepiej obeznani koledzy. Posłuchaj mojej rady nie jest to wielki koszt a satysfakcja gwarantowana:)
-
3 bo tworzy jakby dwie grupy skał.
-
Możesz zrobić jak ja Kupiłem więcej pyszczaków i wszystkie mi się podobaja I nie zamierzam żadnego się pozbyć więc już szukam conajmniej 800 litrowego akwarium I to jest najlepszy pomysł - zainwestuj kup conajmniej 375-500 litrów i wtedy naprawdę nacieszysz oko Malawi Pozdrawiam
-
Ja bym zapuścił nowe akwa z starą wodą plus fitracje nowa i stara aby załapało. A rybek nie będzie za dużo? Bo są pyszczaki i pyszczaki
-
Namoczyć octem poczekać chwilę i bankowo zejdzie tylko subtelnie, żeby nie urwać
-
Pięknie ładnie a powiedzcie mi takie coś. mam Saulosi. Już widzę,że będa dwa samce bo rosna wyraźnie większe ciemnieja i maja ciemne poprzeczne pasy. Natomiast jedna z ,,samic,, zaczyna mieć wyraźny pas wzdłużny... Jest żółta i kształt jak Saulosi. Czyżby się trafił obcy?
-
Anubiasy mam przyciśnięte skałkami w pobliżu dna jednego musiałem przywiązać bo zaczyna się przekopywanie akwarium co do ryb są tu bardziej obeznani ja sam miałem duży dylemat więc się nie wypowiem
-
No pewnie ja mam anubiasy i jeszcze żyja. Gorzej z nurzańcem. Daj fotki
-
W temacie jestem laikiem i się nie śmiać... ale mam takie coś. Pracuje u mnie JBL 1500. gdy prefiltr jest mocno zasyfiony pompa w kuble jakby sie zapowietrzała dziwne bulgotanie itp. Po wyczyszczeniu ustępuje. Wniosek? Sprawdź, czy nie masz zbyt dużego oporu od strony jak nazwałeś ssawnej. Takie coś mi się nasunęło.
-
TŁO STRUKTURALNE DEKORACYJNE CZARNE GŁĘBIA (3853212269) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.@@AMEPARAM@@http://img01.allegroimg.pl/photos/400x300/38/53/21/22/3853212269@@AMEPARAM@@01@@AMEPARAM@@38/53/21/22@@AMEPARAM@@3853212269 nie patrz na wymiary
-
Wewnętrzny jako mechanik zewnętrzny biolog Jeśli myślisz o biologii w zbiorniku i przyszłości. Ja mam JBL 1500 w 390 l i jako biolog sprawuje mi się znakomicie.
-
Myślę, że altumy też by się ucieszyły
-
No niestety za daleko
-
Powiem Ci, że ja mam ciut inny wyglad jakby większe skałki. Ale zaleta jest taka ze możesz przytrzeć ciać a i tak dalej jest czarne. No i cena, nie znalazłem nic tak taniego.. w akwa wyglada rewelacyjnie. Ale zabawy z przycinaniem było. Silikonu nie używałem stoi od dna do wzmocnienia na górze. Wpłynęła mi rybka to dolalem wody - wypłynęła góra i gra Jedyny problem ale to pewnie przy wszystkich strukturalnych - mocowanie sprzętu. Ale też można sobie poradzić Oj sorry za OT rozpędziłem sie Rzucajac okiem na temat - Tło wewnętrzne rozwiaże problem kolegi
-
Akwarium jest MEGA Podoba mi się zarówno kształt, ustawienie jak i aranżacja masz rękę Więcej fotek !!
-
A ja polecam coś takiego TŁO STRUKTURALNE DEKORACYJNE CZARNE GŁĘBIA 150 (3908227997) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.@@AMEPARAM@@http://img01.allegroimg.pl/photos/400x300/39/08/22/79/3908227997@@AMEPARAM@@01@@AMEPARAM@@39/08/22/79@@AMEPARAM@@3908227997 Możesz przejrzeć przedmioty użytkownika s inne wymiary oraz głębia 3 lub 8 cm. Ja akurat mam narożne to kupiłem dwa przyciałem i gra W razie W śmiało można to zginać ale przyznam, że twarde
-
Auratus i socolofi kojarzy mi się z agresja. Zostawiłbym Yellow i maingano ale o ile już można musisz rozróżnić płeć aby pozostały układy np 1samiec/3 samice
-
Nie wiem czy było ale znalazłem hodowlę w miejscowości Tarnowiec nr 19. Jest to wioska połączona z Zawonia pow. Trzebnica oko 25 km od Wrocławia.Widać, że klient jest pasjonatem rybek Posiada z pyszczaków - saulosi, acei, rdzawy, red red, yellow, socolofi maingano i na pewno auratusy. Ma też inne gatunki pyszczaków ale nie pamiętam nazw. Z innych ryb to od pielęgnic severum do gupików. Ma piękne mieczyki weloniasta koloru granatowego lub czarnego - czegoś tkiego nie widziałem Polecam:) Jak coś namiary podam priv.
-
Dobór obsady akwarium 390 l narożne Delta
xrx odpowiedział(a) na xrx temat w Obsada akwarium z pyszczakami
Zółty kolor osobiscie lubię Może i plastik ale ladne. A doradziłbyś inne aulonocary z pyszczakami, które ,,pozostawiłeś'' ? Jeśli miałbys takie akwa jakie dałbyś proporcje ryb. O przerybieniu milczysz więc chyba poznałem Twoje zdanie dzięki -
Dobór obsady akwarium 390 l narożne Delta
xrx odpowiedział(a) na xrx temat w Obsada akwarium z pyszczakami
To nie jest taki sam temat. Tylko akwa identyczne. Mnie interesuje co sądzicie o moim wyborze ryb. Co może zostać co odrzucić. Co sądzicie o tzw kontrolowanym przerybieniu.
