Skocz do zawartości

xrx

Użytkownik
  • Postów

    116
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xrx

  1. Macie jakiś pomysł na wyprostowanie pokrywy pcv? Jest wygięta bo była cała dwumetrowa niepodzielona na części. Obecnie przeciałem ja na pół. Jest jakaś metoda czy dać sobie spokój.
  2. No nadałeś mi drogę
  3. Jakie rury kupić pcv-u czy pcv-c. Kolanka zawory... Przejście z grundfosa 25/60 on ma 1-1/2 na te rury 3/4. Usiłuję to ogarnąć
  4. xrx

    Belka LED Akwa 720 l

    No wiem Przemka już znalazłem
  5. xrx

    Belka LED Akwa 720 l

    No już napisałem i oświetlenie będzie z głowy
  6. xrx

    Belka LED Akwa 720 l

    Wiem czytałem Ale szukam kilku opcji aby wybrać najlepszą niekoniecznie kosmicznie drogą. Oświetlenie akwarium -BELKA POWER LED 200cm (4143544479) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.@@AMEPARAM@@http://img02.allegroimg.pl/photos/400x300/41/43/54/44/4143544479@@AMEPARAM@@02@@AMEPARAM@@41/43/54/44@@AMEPARAM@@4143544479 Nie wiedziałem, że Przemek Wieczorek też się w to bawi. Jak oceniacie ten sprzęt?
  7. xrx

    Belka LED Akwa 720 l

    Nie no ceny mnie powaliły tak bogaty to nie jestem. Macie namiary na jakiegoś fachowca co robi takie rzeczy?
  8. A do 720 l co byłoby dobre aby bujnać tyle wody. W spadku man atmana 2000/l ale wolałbym cyrkulator
  9. xrx

    Belka LED Akwa 720 l

    Witam W końcu stałem się właścicielem akwarium o wymiarach 200x60x60. Poradźcie mi co do kwestii oświetlenia. Lubię mocne białe zimna światło. Interesują mnie gotowe belki led z zasilaczem dobrej jakości nie china. Jakie doradzicie ile ma ich być aby w akwa było w miarę jasno.
  10. To robić na 1/2 czy z hmm rozszerzeniem na 3/4.
  11. Pompa kupiona tylko ona ma że przyłacze to 1/2 cala czy li wszystko pod to muszę dopasować tak? Przyłącze rurowe: G 1 1/2
  12. GRUNDFOS Pompa C.O. ALPHA 2L 25-60 NAJTANIEJ!!! (4118589951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.@@AMEPARAM@@http://img05.allegroimg.pl/photos/400x300/41/18/58/99/4118589951@@AMEPARAM@@05@@AMEPARAM@@41/18/58/99@@AMEPARAM@@4118589951 Taka może być? a co z reszt pytania?
  13. Tak yaro już pędzę Damian nie wiem po kiego grzyba nie miałem narurowca. FBF ogarnie temat? Aco byś poprawił w tym wykazie i gdzie to wszystko kupić najlepiej.
  14. Witam. Jutro jadę po upragnione akwa 720 litrów 200x60x60. Jako biolog będzie pracował JBL e1500, wewnętrzny jakiś falownik (poradźcie jaki) lub Atman 2000l/h, który jest w zestawie. Chcę zrobić filtrację narurowa, zdolności manualne jakieś mam. Pompa chyba Grundfos - czy inna? Skopiowałem taki wykaz z jakiegoś tematu tylko ja będę to kleił. Potrzebne elementy: Pompa - jaka? Korpusy 10" 3/4 - 6 szt Zawór kulowy ze śrubunkiem 3/4" z rączką - 9 szt Trójnik zgrzewany 3/4" - 6 szt Kolanko zgrzewane 3/4" - 10 szt Mufa z gwintem zewnętrznym 3/4"- 9 szt Mufa z gwintem wewnętrznym 3/4" - 1 szt Rura zgrzewka co doradzicie, gdzie to kupić allegro czy sklep. Mieszkam w małej miejscowości. Ile korpusów dac przed/za pompa.
  15. Nie wiem dla mnie logiczne jest, że to pośrodku się ugnie.
  16. xrx

    koralowce

    Nie. Na czyste dno kładziesz np. centymetrowy styropian a na to kamienie. Trochę wyobraźni przestrzennej na wypadek gdyby podkopały i większy kamol by się przewrócił - żeby upadł a nie walnął mocno w szybę. i na styropian piaseczek. Tylko zeby styropian nie dochodził do szyby czołowej bo może później wystawać. Powiem Ci, że też kiedyś myślałem nad konstrukcjami łupkami itp. Po pewnym czasie dałem sobie spokój obecnie mam granit a w nowym akwa dam serpentynit. Naturalne rozłożenie i gra ps żadnego żwiru pyski lubią piasek "przesiewać" więc tylko piasek
  17. xrx

    koralowce

    Musiałbyś wtedy sklejać bo lekką konstrukcję przesuną. Pomyśl nad większymi kamieniami ustawionymi tak aby nie podkopywały za bardzo - koniecznie niech stoją na styropianie. Można w ten sposób przez ich pochylenie porobić ciekawe kryjówki
  18. xrx

    koralowce

    Nie rób pseudomorszczaka. Daj już serpentynit albo i te łupki Co do roślin to jak kolega mówił albo nurzaniec. Tylko nurzaniec mogą zjeść moim smakuje. Anubiasa nie ruszą
  19. Taki mały OT.Będę miał akwa 720l 200x60x60 i zaczynam myśleć o narurowcu.. Jak sobie nie poradzę to oprę się na kubłach. Czy jest gdzieś łopatologiczna instrukcja na forum wykazem potrzebnych części itp
  20. xrx

    Potrzebuję opini o akwarium

    Akwa kleił p.Wieczorek ze Szczecina i to mnie przekonuje. Więc zaklepane Ten 720l
  21. xrx

    Potrzebuję opini o akwarium

    Kurcze... serio? no widzę, że kleja z 12mm i teraz sam nie wiem
  22. xrx

    Potrzebuję opini o akwarium

    Rozgrywka praktycznie się ogranicza do dwóch kompletów z nastawieniem na tę 720 bo bliżej no i opti http://tablica.pl/oferta/akwarium-720-200x60x60-CID103-ID4MlXT.html http://tablica.pl/oferta/piekne-akwarium-650l-szafka-pokrywa-akwarium-sprzedam-zamianaa-CID103-ID4YvoR.html
  23. xrx

    Potrzebuję opini o akwarium

    No ten mi sie podoba ale Kwidzyn to 330 km w jedna strone... Najważniejsze, że kasa będzie więc za miesiąc zakupy.
  24. xrx

    Potrzebuję opini o akwarium

    Wymiana nie za ps3 ale za moje narożne 390 litrów Wromaka. Ale zastanawiam się czy warto bo tylko wielkość szkła ciekawa a tak wymaga inwestycji szafka osprzęt itp. A ten zestaw proponowany przez Damiana widziałem wcześniej jest bardzo dobry. Monitoruję alledrogo od dwóch miesięcy
  25. xrx

    Potrzebuję opini o akwarium

    Zobaczymy mam propozycję wymiany ale musi mi więcej fotek podesłać. Cena nieporozumienie bo w tej cenie mogę mieć komplecik.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.