Skocz do zawartości

xrx

Użytkownik
  • Postów

    116
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xrx

  1. Nikt nie wesprze wiedzą?
  2. Dobrałeś już obsadę? Można fotki baniaka Interesuje mnie jak rozwiązałeś parę spraw Ja obsadę prawie dobrałem lecz jeden z forumowiczów słusznie zauważył nadmiar żółci Czyli yellow, saulosi i rdzawy czy możecie doradzić czy tu pasuje aulonocara najlepiej koloru czerwonego?. Myślę, że trzy gatunki pyszczaków i jeden aulonocary może być?
  3. Witam. Rozpoczynam przygodę z Malawi :)Dużo poczytalem, poogladalem Wasze piękne akwaria I potrzebuję rady co do obsady. Kilka słów o akwa. Narożne 390 litrów typ delta firmy Wromak Filtracja - JBL e1500 biolog jako mechanik Aquel Uni Filter 750 i chyba dołożę napowietrzanie dla efektu. Rośliny - 3 anubiasy i 1 nurzaniec Skały różne czekam na dostawę darmowego czarnego granitu. Piasek biały kwarcowy firmy retne z alledrogo. Do startu akwa jeszcze trochę czasu i cały czas myślę o obsadzie. Interesuj mnie takie gatunki: saulosi yellow red red rdzawy acei Aulonocara Calico i Red Rubin Z wymienionych na pewno będa saulosi, rdzawe i acei. Co doradzicie? Co odrzucić co wybrać. Co sadzicie o tzw. "kontrolowanym przerybieniu" w sumie ani to ani typowo jednogatunkowe akwa mi się nie podoba. Lubię w miarę pokojowe ryby więc sugestie mile widziane
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.