Jump to content

Malawi - "przemeblowanie"

karold
 Share


Pojemność: 500L (200x50x50). Filtracja: Atman CF-1200+prefiltr narurowy, Aquaszut 2000L/h, Aquaszut 750L/h, podmiana 70L tyg. Oświetlenie: 2x58W, Aquastar i Aquarelle. Podłoże: piasek budowlany z OBI . Dekoracje: piaskowiec 70kg, tło- czarna folia by Makok. Obsada: Pseudotropheus elongatus mphanga 2+3, Maylandia estherae red-red 1+2, Labeotropheus trewavasae 3+2, Iodotropheus sprengerae 1+2, Labidochromis sp. "hongi" 3+4, Labidochromis 3+2. Odpadnie: L.Hongi 1 samiec, L.caeruleus 1 samiec, 3 I.sprengerae. Dojdzie: Pseudotropheus Acei. Kiedy?


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

komuś musiałeś dopiec że Ci zaserwował jeden punkt :]Generalnie mnie się podoba, fajna wolna przestrzeń z lewej. Brakuje mi kamienia na prawym środkowym planie a te które są ustawiłbym inaczej (przedostatni od lewej dałbym o dwa kamyki w prawo) Zacne szkło, zacny glon

Link to comment

Chciałem dac większą ocenę ale jakos tak głupio wyszło to po pierwsze A po drugie nie należę do tych co lubią komuś dopiec bo coś tam :!: Zle trafiłeś oceniając mnie w ten sposób ---- bez urazy :!:kol.matura

Link to comment

Mutra. Jeszcze nic straconego. Ostatnio polubiłem wolne przestrzenie :D . Cosik wykombinuje. Jarku. Ostatnie ustawienie właśnie takie było z zastawioną prawą i lewą stroną. Lewa strona i środek są widokowe w pokoju, więc takie jest nowe, lecz nie finalne, ustawienie. Dziękuję za komentarze.

Link to comment

co do ocen, to widać mamy jakieś złośliwe mendy, co wchodzą do galerii tylko żeby dać 1pkt i cześć. Może dałoby się zrobić tak, że zagłosować można tylko po napisaniu komentarza? I żeby było widać kto jak zagłosował?

Link to comment

Oto kolejny przykład gustownego, monochromatycznego zestawienia jednego rodzaju kamieni. Suuper! Poza tym folia GÓRÄ„! :) Aha, i pięknie wykonane zdjęcie samej wanny, bez zbędnych szafek i "różnych domowych dekoracji". PS. Kamiuszczków też bym nieco dołożył, ale tylko ze względu na mbunę, bo wizualnie i teraz jest git. Gratuluję i pozdrawiam.

Link to comment

Zbiornik mi się bardzo podoba, ale czegoś mi w tej dekoracji brakuje i stąd taka ocena. I zastanawiam się, czy warto dodawać 6 gatunek, mimo tego, że zbiornik jest dość duży...

Link to comment

Odemnie masz 9/10 - dziesiątkę przyznałem tylko dwóm baniakom w tej galerii :wink: Bardzo mi się podoba bo widzę jak mogło by wyglądać moje akwa, gdyby nie było przewźierne :D Czasami tego trochę żałuję - ale tylko trochę. Podsumowywując: naprawdę fajny!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.