Jump to content

840L Akwa przewzierne - poprawka #2

g.pajak
 Share


Witam, zdjęcie przedstawia poprawione akwa z tego zdjęcia: http://galeria.klub-malawi.pl/details.php?image_id=7695 tam także opis, proszę o komentarze Opis akwa: Pojemność: 840l. Wymiary: 200/60/70h Filtracja mechaniczna: 2 x narurowiec Filtracja biologiczna: 3 x ex1200 Oświetlenie: 2x Aqua Medic REEF WITHE 15000K (140cm) Podłoże: piasek kwarcowy z Castoramy Dekoracje: wapienie wykopane w ogródku


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

No teraz faktycznie jest efektowniej. Wiem że ciężko zagospodarować ten typ i wielkość akwa ale najważniejsze że Tobie się podoba. Wczoraj zrobiłem przemeblowanie w moim 500L. Może niebawem wystawię do galerii. Pozdro.

Link to comment

Widzę, że zdecydowałeś się na aranżację trochę w stylu wanny Mutry i bardzo dobrze, bo to naprawdę piękne i minimalistyczne podejście do sprawy. Teraz lepiej się to prezentuje, nie widać orurowania (co z nim zrobiłeś ?), fisze mają więcej przestrzeni, a Reef White potęguje wrażenie czystości. Swoją drogą, czekam aż porośnie, bo teraz jeszcze sterylnie. Zbrojnik jeszcze pływa? Zawzięty lokator...;) Gratuluję i pozdrawiam.

Link to comment

Powiem szczerze, że na Mutrze się nie wzorowałem, tylko na tym, co da się w tym akwarium zrobić, a przy przelotowym się niestety jak wiecie nie poszaleje... ale, faktycznie, oglądałem dokładnie przed chwilą akwa mutry, to klimat podobny. :) Porównanie do takiego akwa to dla mnie komplement!! :) Jeśli chodzi o orurowanie, to jest zaraz pod powierzchnią wody, także z tego ujęcia nie widać, zdjęcie było robione lekko z ukosa od góry. U mnie akwa jest zakryte ok 10 cm taką jakby ramką ze ściany. Widać tylko, na fotkach również, wloty od bilogów (lewa strona zdjęcia) Niestety zaowocowało to tym, że pogorszyła się cyrkulacja wody w niższych partiach akwarium! Przez was będę musiał kupić dodatkową pompę cyrkulacyjną :twisted: :twisted: :twisted: Mam już jedną ładną TUNZE na oku, rybki będą miały prąd jak pstrągi w górskim potoku :lol: :twisted: : http://allegro.pl/item524543876_tunze_turbelle_nanostream_6045_warszawa.html Nie wiem tylko, czy nie będzie za słaba???? Akwa jest już w sumie po fazie okrzemek, rosną mi teraz tylko te zielone glony (to chyba zielenice). Niestety nie widać jeszcze tego dobrze na zdjęciach. A co do zbrojnika, to jest to pupilek mojej, żony najstarszy mieszkaniec akwarium i prędzej mnie z domu wyeksmituje niż pozwoli go ruszyć :lol: :twisted: Także ja w "paszczę lwa" nie wchodzę, jeszcze mi się dobrze mieszka w domu :twisted: :twisted: Dzięki wszystkim za opinię i proszę o jeszcze :wink:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.