Jump to content

375 by kisor

kisor
 Share


Wklejam raz jeszcze, po zmianie kolorów na rzeczywistsze. Akwarium po ok. 3 miesiącach od startu Standard 375 litrów. Tło i prawy bok: czarne spienione PCV w środku akwarium Kamienie: biały wapień, ale już tęgo porośnięty Piach budowlany Osprzęt: F304, F305, F 4+, Jaeger 200W. Åšwieci 2x30W s.aquastar i 30W narva oceanic blue (czy coś takiego…) Pokrywa DIY, ale nie opisuje, bo i tak nie widać ;) Obsada: M.msobo magunga 0+6 (docelowo 3+6) L.trewavasae thumbi west 1+3 P.acei black Tanzania 2+4 P.elongatus chailosi 3+3 Ostatnie dwa gatunki jeszcze nie są pewne, czy zostaną, wziąłem na próbę, by zobaczyć co z nich wyrośnie.


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,766 image comments

 Share


Recommended Comments

hehe, to jak daliście po 10, to ktos chyba dal 1. No coz, nie spodobalo ze jeszcze raz dodalem... Dzieki panowie

Link to comment

już sie wypowiedziałem przy poprzednim :P ale to zdjęcie minimalnie lepsze od poprzedniego - musiałeś złapać lepszy kąt.

Link to comment

Jak pisałem, gdy porośnie zielonym glonem będzie fantastycznie! A podzielając gust, gratuluję efektu. Jeszcze raz pozdrawiam. PS. Ta sepia też ok.;)

Link to comment

hmmm... nie spodziewałem się spaść poniżej 7. No cóż, bywa i tak. Pozdrawiam tych co głosują oczami, a nie złośliwością.

Link to comment

Poniewaz zaobserwowalem, ze ludzie głosują nie na to co widzą, ale "po złości", więc w najbliższym czasie wprowadzimy następujące ograniczenia: - głosować będą mogły osoby, które same zaprezentowały zdjęcie w galerii (albo nawet i w konkretnej kategorii) - wynik głosowania będzie jawny. Sugerowano mi, aby koniecznym było pisanie komentarzy pod zdjęciem, ale uważam, że nic dobrego z tego nie wyniknie, już raczej zrobi się "tablica ogłoszeń" z wypowiedziami w stylu "ok", "złe", "fajne"... które tak naprawde niewiele wniosą, a tylko będą niepotrzebnie drażnić osoby chcące skomentować fotki. Kolejną innowacją, o której myślimy jest wyliczanie średniej zdjęcia pinktacją "sportową", czyli odrzucenie sprawiedliwie najlepszej i najgorszej noty. W rankungu będą wyświetlane zdjęcia, na które oddano co najmniej XX głosów (wartość do ustalenia w przyszłości)

Link to comment

popieram, że tylko osoby które zaprezentowały zdjęcie w danej kategorii oraz jawność głosowania, jak również odrzucenie najlepszej i najgorszej noty.... proponuję do rankingu foty na które głosowało >20 osób zastanawiam się czy da się wyzerować liczniki głosowań po wprowadzeniu tych "udogodnień"? powinno być wtedy fair :wink:

Link to comment

Pozwole sobie na pierwszy komentarz a to dlatego że wystawiłem już swoją fotke w galerii i jestem zwolennikiem wystawiania opini dopiero po pokazaniu czegoś swojego. Po przejrzeniu galerii wpadły mi w oko twoje wapnie jeszcze nie zarośniete, po zobaczeniu tej fotki jak już wapnie ładnie porosy wsiadłem i wygrzebałem też własnymi rękoma te kamienie z dokładnie tego samego rejonu :D dzięki za inspiracje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.