Skocz do zawartości

Cyclop-Eeze pokarm wybarwiający


Lunarii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Co sądzicie o tym pokarmie. Czy Waszym zdaniem nadaje się dla pyszczaków. Jakie są Wasza spostrzeżenia.


"Pokarm Cyclop-Eeze to pokarm wykonany z najwyższej jakości czystego cyklopa. Ponadto są wzbogacane astaksantyną i zawierają minimum 3000 ppm astaksantyny, oraz ogromne ilości omega-3 (40 razy więcej niż artemia), a także naturalną substancję smakową betainę, dzięki której pokarm jest bardzo chętnie zjadany przez ryby. Cyklop-Eeze jest bogaty w enzymy trawienne odpowiedzialne za metabolizm protein, tłuszczy i węglowodanów, dzięki czemu zwiększa się bezpośrednia, biologiczna dostępność do składników odżywczych."

post-11745-14695713386902_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej granulacji dostępny jest ten pokarm ?

Na stronie producenta widzę tylko w formie proszku praktycznie.

Jeśli nie ma jakiś peletów to chyba jedynie jako składnik pokarmów DIY sie nada. Inaczej to wodę pewnie będzie brudziło, ale może ktoś używa i się wypowie w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej granulacji dostępny jest ten pokarm ?

Na stronie producenta widzę tylko w formie proszku praktycznie.

Jeśli nie ma jakiś peletów to chyba jedynie jako składnik pokarmów DIY sie nada. Inaczej to wodę pewnie będzie brudziło, ale może ktoś używa i się wypowie w tej kwestii.



Jest tez w postaci platkow.Osobiscie uzywam go juz od dosc dawna, ale nie moge stwierdzic czy ma wplyw na wybarwienie ryb czy tez nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jest tez w postaci platkow.Osobiscie uzywam go juz od dosc dawna, ale nie moge stwierdzic czy ma wplyw na wybarwienie ryb czy tez nie.


Jak wygląda jego ekonomiczność? Widziałem w zasadzie tylko opakowania 50g co jak wiadomo dla dużych pielęgnic nie starczy na długo (nawet jesli to nie pokarm podstawowy). Cena tego pokarmu jest dość wysoka, jednak ma on opinie bezwzględnego lidera na rynku pokarmów wybarwiających. Z jakiego opakowania karmisz ryby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena tego pokarmu jest dość wysoka, jednak ma on opinie bezwzględnego lidera na rynku pokarmów wybarwiających.


Jak to mowia "kazda pliszka swoj ogonek chwali";) Czy pokarm ten ma wplyw na wybarwianie nie wiem i nie zaryzykuje stwierdzenia za moje ryby sa lepiej wybarwione, wlasnie od tego pokarmu.


Z jakiego opakowania karmisz ryby?


Mam opakowanie ktore podalem w linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszmarnie drogi. Jakbym mial tylko tym karmic to przy moich głodomorach bym z torbami poszedł.

To jest pokarm uzupełniający nie podstawowy i chyba aż tak źle by nie było ;) Dla mnie głównym minusem tego pokarmu jest to że, płatki są strasznie kruche i z czasem w pudełku jest proszek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pokarm uzupełniający nie podstawowy i chyba aż tak źle by nie było ;) Dla mnie głównym minusem tego pokarmu jest to że, płatki są strasznie kruche i z czasem w pudełku jest proszek :)


Własnie dlatego nie znosze płatków i kupuje granulat. Mistrzostwem swiata dla mnie w tej kwestii jest Dainichi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.