Skocz do zawartości

Wybarwienie hongi sweden


tombud

Rekomendowane odpowiedzi

Tiaaa... Chyba powpieniamy się trochę bardziej tym czymś szaroburym w naszych zbiornikach.

No to jest racja nie wiem jak twoje ale moje nigdy takie nie były nawet jak dojechały od Pereza.

Chyba będzie trzeba się jeszcze raz skusić na nie ale już od Malawiana .


Baters oby chociaż Tobie się udało z utrzymaniem kolorów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też kupowałem u malawiana , hongi wygladaly identycznie jak u uzytkownika baters po zakupie.. były takie czerwono krwiste. Teraz maja po 7-8 cm i z czasem traciły swoje kolory teraz sa pomaranczowe. Najpiekniejszy byl samczyk jak go kupowałem mimo 4cm od razu się wyróżniał byl identyczny jak wyzej teraz z czerwieni nie ma nic. Więc jak już wiele osob w tym watku pisało spodziewaj sie tego samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też kupowałem u malawiana , hongi wygladaly identycznie jak u uzytkownika baters po zakupie.. były takie czerwono krwiste. Teraz maja po 7-8 cm i z czasem traciły swoje kolory teraz sa pomaranczowe. Najpiekniejszy byl samczyk jak go kupowałem mimo 4cm od razu się wyróżniał byl identyczny jak wyzej teraz z czerwieni nie ma nic. Więc jak już wiele osob w tym watku pisało spodziewaj sie tego samego.

A czym karmiłeś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja karmiłem głównie.. wodzieniem żywym, mrożonym i pokarmami suchymi.. spirulina forte, malawi tropical i chilid.Miałem też odsypaną spiruline od znajomego ale jakoś nie zagłebiałem się w to jakiej jest firmy jak sie ostanio dowiedziałem firmy O.S.I. Ktoś napisze pewnie że tropical do dlatego .. no ale wiem jaka opina jest na forum tego pokarmu a czemu to niewiem i jak ktoś mógłby mi sensownie wytłumaczyć czemu ta opinia jest tak negatywna? no ale jakoś sensownie stosujac przy tym jakieś odpowiednie argumenty.


Druga sprawa teraz mam troche wiecej wolnego czasu zazwyczaj karmiłem ok . 3 razy dziennie teraz postanowiłem karmic 4-5 razy dziennie i kolory jakoś sie poprawiły.


Trzecia sprawa ktoś rozmnożył hongi sweden na tym forum?? Bo chce sie dowiedziec jakiego ubarwienia były młode ryby. Od rana zauważyłem zaloty w moim akwa i doczekałem sie nagrody. Moja samiczka hongi sweden inkubuje ikre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o wasz narybek. A nie ryby kupione u chodowców ze słowacji lub u innych sprzedawców ,którzy zaopatrywali się u niego. Chodzi mi o nastepne pokolenie mlodych od tych sprzedawców ,wychowanych w waszych akwariach a nie kupionych młodych ryb.



Download-Link: DSCN8160.AVI

http://www.speedshare.org/download.php?id=0ED7C3821


nagrałem filmik.. niestety bardzo słabej jakości w realu samiczka ma bardziej czerwone kolory samiec.. pomarańczowe.. ogólnie samiczki hong powinny być szaro-bure a dlaczego moja przypomina samca? gdy pływa sama potrafi jeszcze bardziej uwidocznić swoje barwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.