Skocz do zawartości

Nietypowe 270l.


west000

Rekomendowane odpowiedzi

Co się zaś tyczy ustawień filtrów i tła zewnętrznego to pewnie jeszcze porozmawiamy

Co do usawienia filtrow proponuje poczytać moze sie przyda nhttp://forum.klub-malawi.pl/zakladanie-pierwszego-malawi-krok-kroku-t19504p7.htmlp

A co do do tla to tylko zewnętrzne sam wiesz dlaczego A możne jakaś naklejka jednokolorowa np czarna lub niebieska Musze zadać pytanie czy to akwa ma byc widać z dwóch pokoi czy tylko jednego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to akwa miało być widać z dwóch pokoi to dopiero byłoby wyzwanie z aranżacją.

Nie, akwarium będzie oglądane tylko z jednej strony (no jednej 30-to cm ścianki nie liczę).

W moim poprzednim 200l. zbiorniku miałem tło zewnętrzne z malowanego styropianu, ciekawie wyglądało ale to była jedna płyta. Tutaj potrzeba połączyć trzy elementy a to już tak ciekawie nie wygląda. Zobaczę co wymyślę do środka, może uda się zasłonić łączenia płyt i zrobię podobną techniką do tego co było, a może wymyślę coś innego.

Na chwilę obecną robię rozpoznanie w cenach i dostępności kamieni.

Odwiedziłem ciekawy skład budowlany i mam teraz sporo do poczytania.

Z ciekawostek (przynajmniej dla mnie) widziałem "różę pustyni" w cenie 9,5pln/kg N, czy "glass stone niebieski" - 5,5pln/kg N

No ale te się do akwa raczej nie nadają. (pustynia w akwarium - to nawet zabawnie brzmi).

Żwirownie na pewno odwiedzę z jakimś złocistym trunkiem w samochodzie ;) i zobaczymy co tam mają (dostałem też info że warto odwiedzić pewną betoniarnię gdzie podobno, ktoś, coś, ma ciekawego. warto to sprawdzić).

Co zaś tyczy się ustawiania filtrów to ten temat już czytałem, ale co innego czytać a co innego ustawiać w swoim. No ale do tego jeszcze trochę.


Chcę jak najlepiej przygotować się do startu, stąd też męczę Was tyloma, dla niektórych pewnie banalnymi, pytaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę jak najlepiej przygotować się do startu

Poprawki będą nieuniknione jak nie spróbujesz i nie zobaczysz to nic z tego nie będzie

stąd też męczę Was tyloma, dla niektórych pewnie banalnymi, pytaniami.

Od tego jest forum i jak tylko będzie taka możliwość to na pewno pomożemy tylko jest jedno ale : musisz słuchać i wykorzystywać nasza wiedzę:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.