Pomoc przy zakładaniu akwarium 120l pyszczaki
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Posty
-
Przez yaro · Opublikowano
Szkocja Maroko 0:1 Brazylia Haiti 3:0 Turcja Paragwaj 0:1 -
Przez hilux · Opublikowano
Rok później balans już prawie jest. Oprócz mbuny pływa pięć giętozębów, dwa indonezyjskie kraby matano odratowane od ziomka i przepiękny Dimidiochromis compressiceps, zakładam że samica, bo bardzo wolno rośnie i się nie wybarwia. Ryby nie chorują i w ogóle się nie tłuką, od półtora roku nie musiałem wyciągać trupka - pewnie jakiś był, ale sumy i kraby się nim zajęły, bo ja go nie widziałem. Maluchów nie przybywa w jakimś głupim tempie, raz na pół roku odławiam kilka dorosłych sztuk i odstawiam do zoologa, bo jest drogi, więc mała szansa że pójdą na zmarnowanie. -
Przez bluedrag · Opublikowano
Ok dzięki. Zaczne słabiej a potem zobaczę. -
Przez bobasxx · Opublikowano
Ja osobiście wolę taki trochę „mroczny” klimat w akwarium Malawi. Najbardziej mi się podoba jak boki są przyciemnione, celowo zastosowałem u siebie krótszą lampę. Ale tak jak wcześniej pisałem, ma się Tobie podobać, rybom raczej wszystko jedno, chyba że będziesz świecił całą dobę i bardzo mocno, to raczej będzie im przeszkadzać. -
Przez Bartek_De · Opublikowano
Już dostałeś odpowiedź. Zrob tak jak Tobie się podoba. Dla ryb nie ma to znaczenia. -
Przez bluedrag · Opublikowano
Tak to wszystko już wiem mnie chodzi o to jak jasno ma/może/musi być ? -
Przez bobasxx · Opublikowano
Ja bym zrezygnował jedynie z UV. Zielony na minimum, a resztę ustawić żeby się podobało wizualnie. Czerwony i niebieski fajnie podkreślają ubarwienie ryb. -
Przez bluedrag · Opublikowano
się nie będe rozpędzał. Odpisałem tylko Ponieważ temat dośc stary jest mało podpowiedzi co do oświetlenia. To moje pierwsze Malawi choć w akwarystyce siedzę ze 4 dekady, Ale jak napisałem wcześniej są sprzeczne informacje co do mocy świecenia. Zgodny jest tylko czas -
Przez Bartek_De · Opublikowano
Przypominam tylko, że temat jest o oświetleniu żebyście się nie rozpędzali z obsadą☝️ -
Przez bluedrag · Opublikowano
Miałem 200L ale stwierdziłem że troche mały więc kupiłem nowy zbiornik 350L no i po przesiadce trochę parametry się posypały ale niewiele. Dołożyłem drugiego Eheima no i czekam aż biologia w nim ruszy. Dzisiaj sprawdziłem parametry wody i sa dobrę więc pewnie w piatek będę wpuszczał ryby, Co w planie? 3 gatunki po 10 ryb z każdego: Pseudotropheus Acei Yellow Tail Pseudotropheus Cynotilapia Afra Red Top Pseudotropheus Daktari
-
-
Tematy
-
Grafiki

Rekomendowane odpowiedzi