bajron1984 Opublikowano 8 Marca 2013 #11 Opublikowano 8 Marca 2013 To rozumiem ze podmiany wody mogę sobie darować?
aarset Opublikowano 8 Marca 2013 #12 Opublikowano 8 Marca 2013 To rozumiem ze podmiany wody mogę sobie darować?Po czym tak wnioskujesz?
nabe Opublikowano 8 Marca 2013 #13 Opublikowano 8 Marca 2013 Okrzemki to jedne z najbardziej pospolitych organizmów na Ziemi i są zupełnie nieszkodliwe dla ryb. Niektóre pyszczaki je zjadają, jest nawet jeden niedawno odkryty gatunek żywiący się tymi glonami odsiewanymi z piasku. Jeśli chodzi o te purpurowe kropki to nie sądzę żeby chodziło o sinice.Miałem coś takiego kiedyś w dość świeżym zbiorniku,szybko ustąpiły miejsca nitkowatym zielenicom.
bajron1984 Opublikowano 8 Marca 2013 #14 Opublikowano 8 Marca 2013 No mam nadzieje ze szybko cały baniak zielony będzie:) oprócz szyb:cool: choć ptysie już zaczęły skubać glonki.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się