eljot Opublikowano 19 Kwietnia 2012 #31 Opublikowano 19 Kwietnia 2012 Nie sądzę aby było to powodem pojawienia się sinic.
jose Opublikowano 20 Kwietnia 2012 Autor #32 Opublikowano 20 Kwietnia 2012 A no chyba, że tak, a można to wrzucić w przyszłości? Przyznam się, że chodziło tylko o wygląd, bo fajnie taka kulka wygląda między kamieniami, trochę ożywia akwarium.
eljot Opublikowano 20 Kwietnia 2012 #33 Opublikowano 20 Kwietnia 2012 Pewnie i tak pyszczaki ci to rozszarpią
jose Opublikowano 21 Kwietnia 2012 Autor #34 Opublikowano 21 Kwietnia 2012 A jesli tylko coś takiego ma się zadziać to ok a tak a propos, już po 24h całkowitego zaciemnienia prawie wszystko zniknęło, zaciemniam jednak nadal.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się