bidzi Opublikowano 5 Kwietnia 2007 Autor #11 Opublikowano 5 Kwietnia 2007 Dzięki. W sumie nie wiem czy to ma wpływ ale niedawno osiągnąłem odpowiedniw parametry wody i je utrzymuje. Mam nadzieję że się wreszcie doczekam. dziękuje za rady. Pozdrawiam.
blizniak2 Opublikowano 5 Kwietnia 2007 #12 Opublikowano 5 Kwietnia 2007 Najlepiej było by założyć drugie akwarium specjalnie pod glony np: http://www.akwarium.xon.pl/components/c ... arium2.jpg Tam trzymać kamienie jakiś czas, a potem przenieść je do ogólnego zbiornika.
bidzi Opublikowano 5 Kwietnia 2007 Autor #13 Opublikowano 5 Kwietnia 2007 Może to dobry sposób na osiągnięcie długo oczekiwanego efektu. Ale obawiam się że jeśli woda nie dojrzała na tyle aby sama spowodować wzrost glonów, to po krótkim czasie w ogólnym akwa glony by zgineły. Ale dzięki. Może spróbuje z jednym kamykiem i zobaczę co będzie dalej.
inmar Opublikowano 28 Kwietnia 2007 #14 Opublikowano 28 Kwietnia 2007 Cierpliwość to jedyna rada Ja czekam na glony od sierpniai nic Leję nawozy , zmieniłem światełko na T5 i bryndza, choć pierwsze oznaki zielonych glonów już mam , więc czekam cierpliwie co dalej A ktoś specjalnie leje nawozy aby mieć zielone glony no i jakie ?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się