makok Opublikowano 8 Marca 2012 #11 Opublikowano 8 Marca 2012 W końcu jedna osoba do rzeczy gada Koledzy chyba nie bardzo w temacie A czemu to jako zadanie domowe ?? jakiś niedomyślny chyba jestem
nightdream Opublikowano 8 Marca 2012 #12 Opublikowano 8 Marca 2012 ?? jakiś niedomyślny chyba jestem ja chyba też
imak73 Opublikowano 9 Marca 2012 Autor #13 Opublikowano 9 Marca 2012 Ja również nie wiem o co chodzi. Ale w końcu dałem podwójnie, lecz podczas wsuwania zbiornika bardzo to przeszkadzało więc na końcu i tak została jedna warstwa o grubości 5mm. Mam nadzieję iz to styknie . Wyjdzie podczas sobotniego nalewania wody.
eljot Opublikowano 9 Marca 2012 #14 Opublikowano 9 Marca 2012 lecz podczas wsuwania zbiornika bardzo to przeszkadzało więc na końcu i tak została jedna warstwa o grubości 5mm. Ja te podkłady pod panele po prostu przykleiłem do blatu bo też ciężko było z wsuwaniem
nabe Opublikowano 12 Marca 2012 #16 Opublikowano 12 Marca 2012 Przemysław,pora na rozwiązanie twojego konkursu.
przemek wieczorek Opublikowano 13 Marca 2012 #18 Opublikowano 13 Marca 2012 Biorąc pod uwagę gabaryt akwarium Pojedyncza pianka ma niewystarczającą zdolność niwelacji W takim wypadku kumulują się niekorzystne naprężenia Inną sprawą jest to że sprzedający akwarium, powinien własciciela zbiornika,odpowiednio uświadomić W tej że kwestii
makok Opublikowano 13 Marca 2012 #19 Opublikowano 13 Marca 2012 i jest to jak rozumiem poparte jakimiś obliczeniami/symulacjami/badaniami za pomocą odpowiednich narzędzi projektowych? (nie czepiam się)
przemek wieczorek Opublikowano 14 Marca 2012 #20 Opublikowano 14 Marca 2012 Jest to poparte doświadczeniem Nie teorią
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się