Skocz do zawartości

240l obsada prosze o porade Ile


wszmpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam


Baniak ustawiony zalany I dojrzewa czas pomyslec o obsadzie wymyslilem cos takiego Prosze o porade lub korekte I dobranie ilosciowe ??



Rusty Cichlid (Lodotopheus Spengerae)


Electric Yellow Cichlid ( Labidochromis Caeruleus)


Bardzo bym tez chcial dodac cos niebieskiego....



Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem to mały agresorek ;)Ale wbrew temu co wielu myśli jeśli chodzi o labidochromisy ,potrafią się przystosować.Ja mam "białe tygryski" jak je nazywam:)I powiem Wam ,że samce mimo,że mam ich kilka nawzajem rywalizują ale nigdy żaden nie zrobił krzywdy drugiemu i tak ogólnie labidochromisy mają..

--

Te dwa gatunki będą idealnie żyły ze sobą:)Jak coś napisz jak kupisz to prześle Ci czym karmić,wbrew pozorom wielu Ci tego nie powie bo ukrywają tą wiedzę,pewnie dla potomnych;)ale nie ja:)pozdrawiam

--

Witam Opole;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yellowki z demasonami mają się przystosowywać żywieniowo?? jaja sobie robisz

jeden ma krótki przewód pokarmowy przystosowany do mięcha, a drugiemu to mięcho zgnije w jego długim przewodzie...

a odwrotnie? demason będzie zachwycony, a yellow nie zdąży wychwycić z żarcia potrzebnych związków, bo rośliny trawią się dłużej... ale u niego nie zddążą...


może zabić ich nie zabijesz, ale okazami zdrowia i urody to nie będą ;)

przestańcie ludzie dawać takie rady! przystosować! po latach ewolucji, wziął się za bycie przystosowywaczem! przystosować to możesz filtr żeby wiał w drugą stronę, ale nie preferencje żywieniowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,o nie mi chodziło.:)Tylko pamiętaj weź samce od jednego a samice od innego.Te gatunki są raczej łatwo dostępne więc nie będzie z tym problemu.Wielu o tym zapomina i młode od nich tracą wtedy na urodzie ..

--

Makok nie "krzycz":)Kolego są teraz takie pokarmy,że potrafią dużo pomóc podobno coś o tym wiem....A tak na marginesie nie ukrywaj się ,stań twarzą w twarz;)pozdrawiam

--

Aarset czy tu wszyscy tacy nerwowi?:) Tak przy okazji ,jesteś w zarządzie mozesz mi przyspieszyć członkostwo pełne bo wysłałem już 3 dni temu całą kwotę.Wiesz, miło mi,że jest tu wielu prawdziwych pasjonatów bo mam dośc tych cwaniaków ,którym pieniądz w akwariach pływa ..To nie tak powinno być,wiesz o co mi chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.