kunta Opublikowano 20 Grudnia 2011 #2 Opublikowano 20 Grudnia 2011 Oj miałem ja Ci kiedyś piękne zielone dywany.... .... wpuściłem Laboetropheusy i skosiły łąkę. Aż kupy zielone miały, ale w sumie czemu się dziwić...
bobik-75 Opublikowano 24 Grudnia 2011 #3 Opublikowano 24 Grudnia 2011 jeszcze z centymetr i będzie rewelacja:)
filas Opublikowano 24 Grudnia 2011 #4 Opublikowano 24 Grudnia 2011 to zależy na jaki gatunek szantarsji trafiłeś, może nie być aż tak długi, ale może również wyglądać jak w tym akwarium: http://www.man.poznan.pl/~dominito/akwarium.html
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się