ptaq1978 Opublikowano 27 Listopada 2011 Autor #11 Opublikowano 27 Listopada 2011 Niewiem czemu chcesz sie pozbyc tych glonow? na tych zdjeciach wyglada to jak najbardziej naturalnie , a oto przeciez nam chodzi jesli decydujemy sie na malawi. U mnie juz powoli zaczynaja sie pojawiac glony tu i owdzie, i na ich widok sie ucieszylem bo baniak zaczyna zyc swoim zyciem,moja rada zostaw to i nic nie czysc zapodajesz tylko rybkom niepotrzebny stres, i powodzenia zycze w dalszej hodowli pysi hehe dzięki kolego od razu mi lepiej-zaczynam rozumieć , że zamiast się martwić powinienem się cieszyć ,że baniak zaczyna żyć swoim życiem. Jeszcze raz dzięki pozdrawiam.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się