Skocz do zawartości

Pseudotropheus saulosi - oczy


Parasolka

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałam.


napisałam również maila do Pana (ze zdjęciami) .... aby sie przyznał co mi sprzedał ... nie liczę na odpowiedź ...


w tej sytuacji chyba muszę kupić drugi baniak..przełożę do niego auratus'y i pojedyncze "nietrafione" sztuki ..trudno...bo nie wiem co w tej sytuacji zrobić...

zależy mi bardzo na saulosi i chyba kupię je 3szt samca w osiedlowym sklepiku..są już wybarwione przynajmniej ... zrobię im kwarantannę i ... .. :? jestem naprawdę podłamana


drugi baniak mogę kupić na koniec marca, na wypłatę , teraz znów z wypłaty poszło ok 800-1000zł na rybki ...

myślałam o baniaczku 100cm max 120cm ..ale wysokość 45 potrzebuję inny nie wejdzie .... na zamówienie zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej kupić stadko młodych P.saulosi z pewnego źródła ?

Gdy pyszczaki są od małego w akwarium lepiej się dogadują.



rybki są małe/młode...chętnie dokupię do nich saulosi ... tylko póki są małe jeszcze więc czas mnie goni .... całej obsady już nie wymienię ....

nie znam pewnego źródła, jestem z Bydgoszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy baniak w domu mile widziany ;)

Kiedyś mieszkałem w kawalerce, z żoną i dwójką synów... Razem z nami mieszkały 4 akwaria, w tym jedno 240l, następnie jego miejsce zajęła 450tka. Da się? Da się ;)



mam M4 zmieszczę ;)


Pan "pseudohodowca" odpisał mi na mail dot złych rybek i zwrotu pieniędzy

"Wie Pani co starałem się być uprzejmy a żona taka jest z natury jednak mam już Pani dość proszę kupować w sklepie po ponad 10PLN za sztukę i tam może sobie Pani wybrzydzać do woli ja już nie mam ochoty tych fochów słuchać kupiła Pani za tanie pieniądze 48 ryb, przez Panią sympatyczny strażak nie dostał tego czego chciał. U mnie auratus żyją z resztą tak jak i ceruleus i nie są agresywne dieta im pasuje. Zresztą ludzie też nie są dla siebie życzliwi i jakoś muszą się znosić. Powodzenia w zamęczaniu innych. Bez odbioru.

A socolofi widać wpadł razem z inną ..... a przynajmniej jedna duża za 15PLN ... jakby kiedyś łowiła Pani rybki to zobaczy Pani że to nie takie łatwe."


temat o Panu należy zakończyć bo sensu nie ma. ma gość rację a ja tylko Jemu marudzę ;)


wracając do tematu:

Co zrobić z socolofi ..czy to oko jest chore ?..może mieć wpływ na inne ryby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.