Feejkeen96 Opublikowano 19 Grudnia 2010 #1 Opublikowano 19 Grudnia 2010 Witam! Mam zbiornik 200l (100x40x50) . Akwarium dojrzewa juz tydzien, a na tafli wody zrobil mi sie taki "kozuch" . Nie mam pojecia co to jest ... Mam filtr zewnetrzny JHW 303b . http://img441.imageshack.us/i/p1000864r.jpg/ http://img63.imageshack.us/i/p1000865t.jpg/
cactus Opublikowano 19 Grudnia 2010 #2 Opublikowano 19 Grudnia 2010 Po pierwsze było 100 razy, po drugie czemu w dziale glony? Po trzecie popatrz tutaj ile na forum jest na ten temat. Po czwarte aby "kożuch" nie występował musisz skierować wylot któregoś z filtra w góre, aby rozbijał tafle.
Rekomendowane odpowiedzi