spalek Opublikowano 6 Września 2010 #1 Opublikowano 6 Września 2010 Witam Czy glon na fotkach to sinice ? Mam problem z identyfikacją. Piach staje się zielony i zbrylony, kamienie śliskie w dotyku, dodatkowo widać pęcherzyki powietrza, które po kilku dniach są "uwięzione" przez glony. Specyficznego zapachu o którym pisze się na forach brak - woda wydaje się być bezwonna akwarium 150x40x45 oświetlenie 2x54 W i 1x40W NO3 < 5mg/l
brazylia Opublikowano 6 Września 2010 #2 Opublikowano 6 Września 2010 Niestety, wedlug mnie to okaz "pieknych sinic".
micboc6 Opublikowano 11 Września 2010 #3 Opublikowano 11 Września 2010 witam,czy sinice na podłozu objawiają sie w postaci pajęczyny bo mam część podłoża zieloną ale tak jakby ktoś sprayem przejechał i troche światła słonecznego mi świeci mi w tą czesc podłoża
spalek Opublikowano 11 Września 2010 Autor #4 Opublikowano 11 Września 2010 Dokładnie - piasek wyglada tak jakby go sprayem ktos przejechal
micboc6 Opublikowano 11 Września 2010 #5 Opublikowano 11 Września 2010 czyli co sinice od słońca,pajeczyny nie mam tylko zielony piekny piasek
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się