slawek gorol Opublikowano 2 Marca 2011 #71 Opublikowano 2 Marca 2011 Po to, by zanieczyszczenia nie dostały się do kubła, a co za tym idzie chronisz kubeł ( klamry, uszczelkę) przed nadmierną eksploatacją a nawet uszkodzeniem.
slawek gorol Opublikowano 2 Marca 2011 #73 Opublikowano 2 Marca 2011 Oczywiście, że na wlot/zasys jak zwał tak zwał.
kunta Opublikowano 2 Marca 2011 #74 Opublikowano 2 Marca 2011 Oczywiście, że na wlot/zasys jak zwał tak zwał. To moze wyprostujmy ten podtemat: gabke zakladamy na waz ktorym woda plynie z akwarium do filtra (wlot) Druga rure czyli wylot kierujeny przewaznie w kierunku tafli wody aby ja troszke wzburzyc czyli usprawnic wymiane gazowa.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się