Perez666 Opublikowano 21 Listopada 2010 #11 Opublikowano 21 Listopada 2010 KOLEGO WYGLADA NA TO ZE TAK I WIERZ MI ZE ZMIENIA SIE W ZIELONE GLONKI Możesz rozwinąć tą teorię?Każdy miał okrzemki ale zielonego glona już nie wszyscy doświadczyli... BTW nie krzycz na forum.
umberto Opublikowano 22 Listopada 2010 #12 Opublikowano 22 Listopada 2010 KOLEGO PREZESIE ZAPEWNE W DOSWIADCZENIU CI NIE DOROWNUJE ALE TROCHE SIE ROZCZYTALEM NA TEN TEMAT I TRAFILEM NA ARTYKUL Z OPISEM BAKTORJOLOGICZNEGO PROCESU W AKWARIUM. WYNIKALO Z TEGO ZE POZYWKA KTORA ODZYWIAJA SIE BAKTERIE JEST TAKZE POZYWKA DLA GLONOW.WIEC OD ILOSCI TYCH POZYTECZNYCH JEST UZALEZNIONA ILOSC I WZROST GLONOW. OCZYWISCIE SPELNIAJAC WSZYSTKIE PODSTAWOWE WARUNKI AKWARYSTYKI ORAZ TE UNIKATOWE DLA NASZYCH PYSI O KTORYCH MOZNA SIE DOWIEDZIEC WLASNIE NA TYM FORUM
kunta Opublikowano 22 Listopada 2010 #13 Opublikowano 22 Listopada 2010 Po pierwsze zdejmij tę cegłę z Shitfa. Po drugie - mógłbyś podać jakiś link do tego artykułu albo chociaż źródło chętnie bym poczytał bo z praktyką i przykładem mojego baniaka się to trochę mija.
umberto Opublikowano 22 Listopada 2010 #14 Opublikowano 22 Listopada 2010 I tu mam teraz problem Kolego. Rozczytywalem sie na te akwarystyczne tematy sporo przed tym nim zalalem baniak. Teraz ciezko sobie przypomniec chociazby link bo sporo tego bylo.Bylo to gdzies pod tematem glony. Podzielilem sie tylko nabyta wiedza,na ile prawdziwa.....? Nie wiem.Nie stary mam baniak i cos w tym chyba jest bo glonki jak dojrzal przychamowaly.Reszta w apetytku glonojadow i pyszczkow
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się