slawek gorol Opublikowano 26 Sierpnia 2010 #11 Opublikowano 26 Sierpnia 2010 Co za pytanie : po co odławiałeś skoro nie masz co z nimi teraz zrobić ? 1. Przysporzyłeś strachu samicom 2. Skazujesz małe na bytowanie w zoologu z neonami inesa, skalarami etc. 3.By wrzucić do baniaka, to niech podrosną do 2-3 cm.
czester_ Opublikowano 27 Sierpnia 2010 #12 Opublikowano 27 Sierpnia 2010 Każdy raz musi odłowić, zobaczyć jak młode podrastają etc.
Zadlo Opublikowano 29 Sierpnia 2010 #13 Opublikowano 29 Sierpnia 2010 Co za pytanie : po co odławiałeś skoro nie masz co z nimi teraz zrobić ? 1. Przysporzyłeś strachu samicom 2. Skazujesz małe na bytowanie w zoologu z neonami inesa, skalarami etc. 3.By wrzucić do baniaka, to niech podrosną do 2-3 cm. 1. mój błąd do którego się przyznałem 2. albo na zjedzenie przez współbratymców, do Afryki nie pojadę i nie wpuszczę ich do Malawi 3. o taką informacje mi chodziło dzięki 4. Czester ma rację, przy akwarium SA udało mi sie jakimś cudem odchować tylko 2 kiryski reszta rybek nie chciała sie rozmnażać albo ikra była zjadana. A tu sam fakt trzymania maluchów w pyszczku i moment wypuszczenia ich, warte było wydania masę kasy na akwarium i rybki
Perez666 Opublikowano 29 Sierpnia 2010 #14 Opublikowano 29 Sierpnia 2010 A tu sam fakt trzymania maluchów w pyszczku i moment wypuszczenia ich, warte było wydania masę kasy na akwarium i rybki tak,obserwowanie ich niesamowicie ciekawych zachowań...bezcenne. Za wszystko inne zapłacisz kartą M...
kunta Opublikowano 29 Sierpnia 2010 #15 Opublikowano 29 Sierpnia 2010 Prawda to - każdy powinien choć raz odłowić samicę i zobaczyć jak to wygląda. Ja odłowiłem dwie ale z ciężko dostępnego tu gatunku jakim jest..... Ps. Saulosi i poszly na pniu... Teraz też chcę jak najmniejsze i się ludzie dziwują... Jak to tak takie małe - bo tu sprzedają przeważnie takie kiedy można płeć rozpoznać. Jak piszę że TAK TAKIE MAŁE CHCE to zaraz dziwne akcje że jak małe to pewnie półdarmo, a jak napisze że zapłacę jak za "pełnowymiarowe" to zdziwienie - co też se wymyślił - a ja chcę po prostu widzieć jak rosną.... Jeden typ jak mu napisałem że chcę teraz 2cm ryby i zapłacę "normalną" cenę przestał do mnie odpisywać - może pomyślał że coś nie tak ze mną?
Perez666 Opublikowano 29 Sierpnia 2010 #16 Opublikowano 29 Sierpnia 2010 kunta Ty się zorientuj czy to legalne,bo Cię zamkną za kupno 2 cm ryb
kunta Opublikowano 29 Sierpnia 2010 #17 Opublikowano 29 Sierpnia 2010 Że niby co - wymiar ochronny? chociaż w tym kraju to wszystko możliwe. BTW ale fajny numerek masz - devil up side down - ale pewnie jeszcze tylko przez chwilkę
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się