shinuk Opublikowano 18 Lutego 2010 #1 Opublikowano 18 Lutego 2010 Pragnę abyśmy w tym wątku mogli pochwalić naszymi gloniskami .Dodatkowo wpisujcie parametry Waszych zbiorników czym Nawozicie i itp.Zacznę od siebie no3 ok 20-test jbl ph 8.2 jbl kh-gh -13 i 16 zoolek cyrkulacja jvp 102 aquamedic ph 1000 aquel 1100 oświetlenie aquamedica reef white 10000K t5 25w i aquamedica reef white 15000K t5 25w. suplementacja Ferropol co dziennie 5ml symfonia złota co 3 dzień 20ml k2so4 co 3 dzień 21 kropli i same glony i widok całości
Bernardi Opublikowano 15 Marca 2010 #2 Opublikowano 15 Marca 2010 Całkiem nieźle. A te czerwone to wiesz co to jest? "Flancowałeś" od kogoś czy samo się wytrzasnęło?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się