Skocz do zawartości

Nowy Baniaczek Pomoc w obsadzie ..


koba

Rekomendowane odpowiedzi

A jakiego Melanochromisa byś proponował jako 3 gatunek? Paralellusa? (jestem żywo zainteresowany odpowiedzią pomimo, że w tym wątku rozpatrywane jest 150 cm długości a ja pytałem o to samo do 120 cm:).

Rdzawy to fajna opcja, ale nie wydaje Wam się, że razem z samicami afr to akwarium byłoby trochę „mało barwne”?.





Podstawowo maingano,przynajmniej mi się podoba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Awiec na 100 % postanowione afra yellow 2 gatunki odpuszczam M.E. ob. , jestem wlasnie na etapie tworzenia tła z cr 65 tło ,akwarium (wystruj) wzorowane nahttp://akvastranky.webnode.cz/moje-akvaria/malawi-reef/ . PS prosze o Trzymanie kciuków :D ,zeby postawic 2 Baniaczek rzuciłem Palenie po 11 latach narazie miesiac jest ciężko ale dam rade :) POzdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.! Mam do was jeszcze jedno pytanko troszke z innej beczki , tzn Non Mbuna ,jak myslicie czy mugłbym ułozyc cos z tych rybek w moim 375, pytanko do non Mbunowcow Kierowane .Pytam bo prawdopodobnie z moich zamowionych mbuna nici nie bedzie ich.

aulonacara steveni hongi

Placidochromis electra Likoma

Aulonocara stuartgranti sp. Chilumba

Aulonocara "eureka


Dobierajac je kierowalem sie nietylko wygladem kolorami itd ale i rozmiarami sa nieduzo wieksze, jak i mniejsze od przecietnej mbuny , L.hongi yellow red.red .itd elektra jest chyba najwieksza 14 cm dieta wiadomo :P


Ps Dalej Niepale :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rdzawy to sabotaż - to najbrzydsza mbuna pod słońcem, subiektywnie czy też nie...


sam jesteś brzydki ;P

Widziałeś duże dorosłe rdzawe? Dobre jakościowo? :) Rdzawy by pasował do tej obsady, ale widzę, że już mamy przeskok na nonmbune, także musimy poczekać, aż kolega znó nawróci się na mbunkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jest tyle sklepow internetowych w ktorych sa dostepne owe gat mbuna...

Łatwo sie mowi jak sie mieszka w Wawie, ja mieszkam w Sanok Podkarpackie Gory Bieszczdy :)niema polaczen bezposednich a sklepy niechca sprowadzic a Non Mbuniaki moge z kilku źródeł zalatwic.Miałem Kiedys przez 2 miesiace czerwiec i lipiec połaczenie z Malawianem ale zlikwidowali 01,01.2010. niezdajecie sobie sprawy ile sie nameczylem zeby akwa kupic ,jak tylko firma oferujaca akwa dowiadywala sie gdzie mieszkam to odrazu gadka niema szans ,a szklarze najgrubsza szybe maja 4 mm w mojej miescinie.A samemu niemam jak pojechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.