Skocz do zawartości

Szafka pod 450 litrów (150x50x60)


Sib

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem ten temat ponieważ wydawało mi się, że szafka pod 450 litrów + dekoracje powinna być zbrojona. Miałem na myśli kratownicę ;)


A co z pokrywą? Plastik średnio mi się podoba. Nie widziałem w necie szafek + drewniana pokrywa. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępne są śliczne pokrywy aluminiowe, standardowe wymiary ale też szyte na miarę. Ludzie sobie chwalą. Na pewno lepiej wygląda to nić tandetna wydmuszka, jest lżejsze od klapy z płyty meblowej i na pewno nie zgnije, można poprzestawiać lampy w środku, same zalety. Poza ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile u stolarza kosztuje taka szafka? Moja wprawdzie mniejsza bo 100x40, wykonana z płyty 18 mm z 4 pionowymi ściankami w środku, wyciętymi otworami na kable i rury z filtra u stolarza kosztowała 300 zł. Z doborem koloru nie było kłopotu.

A co do pokrywy to ja polecam aluminiowe - droższe, ale ładnie się prezentują. Chociaż widziałem kilka naprawdę ładnych pokryw DIY z drewna. Poniżej masz linka do sklepu, w którym ja kupowałem i akwa i pokrywę.

http://www.myciok.pl/pokrywy.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Szafka pod 450l, wysokość 70cm płyta górna 2x18mm, 4 pionowe płyty 18mm, tylna płyta też 18mm i 8 nóżek regulowanych sąsiad mi zrobił za 600zł. było by 50zł taniej ale zamki wstawiłem bo córka na etapie otwierania szafek akurat. Te szafki ze sklepów internetowych to dla mnie jedna wielka pomyłka!!!

post-14334-14695716374965_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile u stolarza kosztuje taka szafka? Moja wprawdzie mniejsza bo 100x40, wykonana z płyty 18 mm z 4 pionowymi ściankami w środku, wyciętymi otworami na kable i rury z filtra u stolarza kosztowała 300 zł. Z doborem koloru nie było kłopotu.

A co do pokrywy to ja polecam aluminiowe - droższe, ale ładnie się prezentują. Chociaż widziałem kilka naprawdę ładnych pokryw DIY z drewna. Poniżej masz linka do sklepu, w którym ja kupowałem i akwa i pokrywę.

http://www.myciok.pl/pokrywy.htm



Witam u stolarza zamówiłem taką pod akwa 100x40x40 pełne plecy wykonana z płyty 18mm regulowane małe nóżki za 230zl z przesyłką .A w sklepie cena masakra tak wygląda http://sklep.roslinyakwariowe.pl/szafki-akwariowe/szafki-120x50/szafka-nature-gallery-cabinet-120x50x80cm-kolory-wyboru-p-13076.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.