piter28pl Opublikowano 11 Grudnia 2009 #1 Opublikowano 11 Grudnia 2009 Czy ktoś mi może doradzić co ja mam zrobić w takiej sytuacji ,ze mój nowy nabytek zjadł 6 małych rybek i jest teraz bardzo ociężały i odpoczywa lub zdycha przy filtrze.Nie sądziłem ,że okaże sie taki bardzo głodny i zje wszystkie małe rybki .Moje inne pyszczaki nie reagowały na te małe rybki a ten w ciągu 3 godzin zabił wszystkie i prawdopodobnie pożarł je bo nic nie znalazłem po powrocie do domu.Prosze o pomoc czy jeszcze cos mogę zrobić w tej sytuacji bo bardzo mi szkoda tej rybki a myślę ,że zdycha ma kokło 8-9 centymetrów.Ta rybka to pyszczak.Sorki dopiero zaczynam zagłebiać sie w tematy pyszczaków ,ale i tak już za póżno na ratunek tego pyszczaka bo niestety zdechł .Muszę przyznać ,że na 100 % przejadł się i bardzo nad tym ubolewam bo miał naprawdę temperament -po wpuszczeniu do akwarium od razu pokazał,że jest szefem no i był przez 2 dni.Ja już niestety na sam początek się zniechęciłem i chciałem dobrze ale niestety moja nie wiedza kosztuje życie biednej głodnej rybki.(była żółta The Lemon Yellow Labidochromis-samiec na 100% )zjadł 6 lub 7 rybek podobnych do neonek-nie znam nazwy.Dziękuję za pomoc i następnym razem zapytam się przed zamiarem zakupu-pozdrawiam...
Perez666 Opublikowano 11 Grudnia 2009 #2 Opublikowano 11 Grudnia 2009 A może napisz co to za ryba i jakie pożarła,bo nikt tu nie ma czarodziejskiej kuli...
slawek gorol Opublikowano 11 Grudnia 2009 #4 Opublikowano 11 Grudnia 2009 precyzyjnie odpowiedziales na pytanie kolegi : ta ryba to pyszczak gratuluje wiedzy
Perez666 Opublikowano 11 Grudnia 2009 #5 Opublikowano 11 Grudnia 2009 Ta rybka to pyszczak No tego to się domyśliłem ,chodzi o pełną nazwę
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się