Kasjopea Opublikowano 5 Listopada 2009 Autor #11 Opublikowano 5 Listopada 2009 A miało być takie ładne zrobione z łupka jak u mnie A propos jak rybcie??? Oj z łupka , jako ,że nie ja sie za to nie zabieram - to musze odczekać. Mój mężczyzna ma długie terminy Rybki fantastycznie , kopią jak szalone , jakby sie nawet troszkę dwie wybarwiają . Wszystkie świderki zjedzone i dwie krewetki już też . Nie żebym sie nie spodziewała , ale nie miałam co z nimi zrobić wiec zostały obiadem...
Nestor Opublikowano 31 Grudnia 2009 #12 Opublikowano 31 Grudnia 2009 A ma ktoś może zdjęcie tych okrzemków?? Mnie się coś pojawiło na szybach i nie wiem co to jest. Wygląda to jak zachlapanie czymś ciemnym - takie kropki o średnicy 3-4 mm.
Zoya Opublikowano 31 Grudnia 2009 #13 Opublikowano 31 Grudnia 2009 Ja mam połączenie okrzemków z zielenicami na tylnej szybie. Fajny szlaczek utworzyły nawet. Nie chce mi się tego czyścić, chyba zostawię jako naturalne tło bo zaczyna wyglądać nawet fajnie (oczywiście kwestia gustu)
doolga Opublikowano 6 Stycznia 2010 #14 Opublikowano 6 Stycznia 2010 ja zostawiłem okrzemki na tylnej. Teraz mi się zazieleniły i wygląda interesująco. Czy zostawisz czy nie, to kwestia gustu.
Nestor Opublikowano 6 Stycznia 2010 #15 Opublikowano 6 Stycznia 2010 A mnie się pojawiły jeszcze na tych okrzemkach ciemnoburaczane plamy. Czy to też okrzemki??
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się