scyzor Opublikowano 28 Stycznia 2017 #61 Opublikowano 28 Stycznia 2017 Dnia 16.07.2015 o 18:29, Morf3usz napisał: Witam. Proszę o pomoc w odczytaniu wyniku: test NO3 Test Si Pozdrawiam Według mnie to wynik 5. W instrukcji jest napisane przeliczyć wynik, dzieląc przez 10.
spiochu Opublikowano 28 Stycznia 2017 #62 Opublikowano 28 Stycznia 2017 Wyniki odczytujemy patrząc od góry z tego co pamiętam. Wysłane z telefonu
aarset Opublikowano 28 Stycznia 2017 #63 Opublikowano 28 Stycznia 2017 (edytowane) 6 godzin temu, scyzor napisał: Według mnie to wynik 5. W instrukcji jest napisane przeliczyć wynik, dzieląc przez 10. A według mnie to wynik ~ 50ppm. Odczytujemy z góry. Jeśli wynik jest poniżej 10ppm to wtedy odczyt z boku i dzielimy przez 10. Edytowane 28 Stycznia 2017 przez eljot
michal_j Opublikowano 28 Stycznia 2017 #64 Opublikowano 28 Stycznia 2017 dokładnie tak jak pisze aarset .. dziś ćwiczyłem to samo, w instrukcji jest napisane wyraźnie, że jeśli wychodzi Ci wynik poniżej 10 ppm patrząc od góry to wtedy dopiero patrzysz przez bok fiolki i wynik dzielisz przez 10, czyli 100ppm to 10ppm itd to test dla morszczaków, ich bardziej interesują poziomy NO3 w zakresie 0-10 a nie tak jak u nas
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się