Perez666 Opublikowano 11 Października 2009 #11 Opublikowano 11 Października 2009 podepnę się pod wątek ma może ktoś te ledy: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=745271351 jak się sprawują i jak je najlepiej przykleić,chodzi o to że do belki alu nie da rady bo mam wzmocnienie w połowie akwa(150). Czy jakby przykleić je do tej poprzeczki 15cm szer. utrzyma się.Ten panel led ma 135cm.Jakieś rady?Warto w ogóle się w to bawić bo tanie to nie jest?
orzechopcja Opublikowano 11 Października 2009 #12 Opublikowano 11 Października 2009 Ja ma dwie katody po 30cm trochę rozjaśniona ta fotka ale fajnie wygląda w nocy aqwa, http://galeria.klub-malawi.pl/details.php?image_id=8794
nabe Opublikowano 11 Października 2009 #13 Opublikowano 11 Października 2009 Można jeszcze inaczej, miałem kiedyś zimne katody pozyskane sze skanera czy czegoś takiego razem z inwerterem, co prawda nie można było regulować jasności świecenia ale te rurki dawały ciekawe zimne, "mokre" światło. Takie księżycowe jakby i zupełnie za darmo.Trzeba tylko dobrze izolować elektronikę od wilgoci.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się