mario1977 Opublikowano 27 Maja 2009 #1 Opublikowano 27 Maja 2009 witam!mam pytanko podczas wyciągania kamlotów w celu ich innego ustawienia zauważyłem sinoszary nalot na dolnej częsci kamieni która była lekko pod piachem.po wyjęciu kamieni z wody poczułem straszny smród co to jest i czy szkodzi to rybom?pozdrawiam
Drak Opublikowano 27 Maja 2009 #2 Opublikowano 27 Maja 2009 Zapach zgniłych jaj ? Siarkowodór. Powinieneś od czasu do czasu sprzatac pod "skałkami", powiedzmy "przewietrzać".
mikołaj. Opublikowano 27 Maja 2009 #3 Opublikowano 27 Maja 2009 Czasami robi się tak od stref beztlenowych i zgadzam się z Drak że powinieneś czasami przy podmianie wody sprzątać odchody i inne zabrudzenia .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się