krawiec Opublikowano 13 Marca 2009 #1 Opublikowano 13 Marca 2009 Akwa dojzewa, filtry chodza, bedzie pierwsza podmiana wody, a kiedy mam wrzucic do srodka swiderki? i w jakiej ilosci na 240l? bedzie yellow na poczatku a za jakis czas saulosi.
kunta Opublikowano 13 Marca 2009 #2 Opublikowano 13 Marca 2009 wrzucaj ile masz. Ja wrzuciłem 50 przy obsadzie takiej jak Twoja i kilka się uchowało (których normalnie i tak nie widać) Saulosi je kochają!!! A że tak się spytam - skoro akwa dojrzewa to po co podmiana????
krawiec Opublikowano 13 Marca 2009 Autor #3 Opublikowano 13 Marca 2009 hmmm... widocznie nie doczytalem (6 dni juz siedze i czytam ), Chce zeby bylo jak najlepiej, to beda moje pierwsze malawi a wlasciwie mojego synka czyli jak dojzewa woda to nie podmieniac i nie czyscic filtrow? A co do tych swiderkow to mam ok. 100szt. moge je wsypac wszystkie? Doradzcie i z gory dzieki!
kunta Opublikowano 13 Marca 2009 #4 Opublikowano 13 Marca 2009 Na razie wody nie podmieniaj, filtrów nie czyść. Co do świderków to możesz spokojnie wrzucić wszystkie - saulosi zredukują jak będzie za dużo (wystarczy 2 dni głodówki)
krawiec Opublikowano 14 Marca 2009 Autor #5 Opublikowano 14 Marca 2009 dzieki! A jeszcze jedno... w sklepie powiedziano mi ze uzdatniacz dolewac co tydzien. Na poczatku wlalem(na 240l) ile potrzeba, minal tydzien i mam dolac 50ml? Czy zostawic tez tak jak jest?
czester_ Opublikowano 14 Marca 2009 #6 Opublikowano 14 Marca 2009 Jeśli chcesz używać uzdatniacza to stosuj się raczej do instrukcji. Każdy jest inny i różnie się je podaje. Aczkolwiek większość z nas tego nie używa.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się