Skocz do zawartości

Ps. Saulosi w Łodzi


synox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i proszę o pomoc przeszukalem forum i nie znalazlem odpowiedzi na moje problemy, więc zakladam nowy wątek : gdzie w Łodzi mogę kupić Pseudotropheus Saulosi z dobrego żródla od kompetentnego sprzedawcy ?. Odwiedzilem min. sklep Zoo w Manufakturze gdzie pan nie wiedzial zupelnie o co chodzi i zaproponowal mi żebym kupil sobie z każdego koloru po jednej sztuce to będzie ladnie i kolorowo. Min mial tam red-redy, de masoni, saulosi, auratusy. Może ktoś ma sprawdzony sklep pozdrawiam i dziękuję !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja w Łodzi kupuje ryby na giełdzie akwarystycznej na ul. Równej. Minusem jest tylko to że sprzedają tam w woreczkach po 5 lub 10 szt w zależności czy potrzebujesz taka ilość. Prawdopodobnie będę w ten czwartek na giełdzie więc jak chcesz to daj znać może wezmę jakąś wizytówkę od hodowcy czy numer telefonu.Ja wszystkie ryby kupuje właśnie tam.No chyba że nie będzie gatunków jakie chcę aktualnie umieścić w nowym zbiorniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję policeman jeśl możesz to zdobądź jakiś kontakt do chodowcy saulosi, chętnie skorzystam. Z góry dzięki za pomoc. Ps a czy na tą gieldę na Równej to może wejść każdy bo slyszalem opinie że tylko osoby prowadzące dzialalność w branży zoologicznej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.