Jump to content

Ps. Saulosi w Łodzi


synox

Recommended Posts

Witam i proszę o pomoc przeszukalem forum i nie znalazlem odpowiedzi na moje problemy, więc zakladam nowy wątek : gdzie w Łodzi mogę kupić Pseudotropheus Saulosi z dobrego żródla od kompetentnego sprzedawcy ?. Odwiedzilem min. sklep Zoo w Manufakturze gdzie pan nie wiedzial zupelnie o co chodzi i zaproponowal mi żebym kupil sobie z każdego koloru po jednej sztuce to będzie ladnie i kolorowo. Min mial tam red-redy, de masoni, saulosi, auratusy. Może ktoś ma sprawdzony sklep pozdrawiam i dziękuję !!!

Link to comment
Share on other sites

Witam ja w Łodzi kupuje ryby na giełdzie akwarystycznej na ul. Równej. Minusem jest tylko to że sprzedają tam w woreczkach po 5 lub 10 szt w zależności czy potrzebujesz taka ilość. Prawdopodobnie będę w ten czwartek na giełdzie więc jak chcesz to daj znać może wezmę jakąś wizytówkę od hodowcy czy numer telefonu.Ja wszystkie ryby kupuje właśnie tam.No chyba że nie będzie gatunków jakie chcę aktualnie umieścić w nowym zbiorniku.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję policeman jeśl możesz to zdobądź jakiś kontakt do chodowcy saulosi, chętnie skorzystam. Z góry dzięki za pomoc. Ps a czy na tą gieldę na Równej to może wejść każdy bo slyszalem opinie że tylko osoby prowadzące dzialalność w branży zoologicznej ??

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.