krzysiek60 Opublikowano 16 Stycznia 2009 #1 Opublikowano 16 Stycznia 2009 witam!! mam problem z jednym z moich msobo niedawno sie wybarwił. Kilka dni temu zauwazylem biala plame z boku do tego wszystkiego płetwa grzbietowa i ogon strasznie postrzepione. proszę o pomoc w zidentyfikowaniu choroby zamieszczam link do zdjecia z chora rybką, z gory dziekuje za pomoc. pozdrawiam http://rapidshare.com/files/184146311/IMGP0007.JPG.html
yaro Opublikowano 16 Stycznia 2009 #2 Opublikowano 16 Stycznia 2009 żadnego zdjęcia jakoś nie mogę otworzyć, ale z opisu to mi bardziej na pobicie wyglada niż na chorobę.
krzysiek60 Opublikowano 16 Stycznia 2009 Autor #3 Opublikowano 16 Stycznia 2009 trzeba je sciagnac jest wrzucone na serwer. rybka zrobila sie samotna plywa sama unika innych
koteczek555 Opublikowano 16 Stycznia 2009 #4 Opublikowano 16 Stycznia 2009 Nie lepiej wrzucić na fotosik.pl albo coś w tym stylu? Wątpię szczerze, że komuś będzie się chciało czekać 15 sekund i ściągać zdjęcie...
krzysiek60 Opublikowano 17 Stycznia 2009 Autor #5 Opublikowano 17 Stycznia 2009 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a2 ... fa5e4.html moze bedzie łatwiej i moze ktos odpowie
krisq75 Opublikowano 17 Stycznia 2009 #6 Opublikowano 17 Stycznia 2009 Na moje to niezłe bęcki otrzymał odłów go jeśli masz gdzie.
mutra Opublikowano 17 Stycznia 2009 #7 Opublikowano 17 Stycznia 2009 ano, dostał łomot - odgryzły mu ogon i łuski. odłów i wylecz. Po takmi ubytku mogą być blizny
krzysiek60 Opublikowano 17 Stycznia 2009 Autor #8 Opublikowano 17 Stycznia 2009 dzieki wielkie maingano sa takie agresywne samce gonia mi wszystkie inne pysie musialy sie widocznie nad nim poznecac:(
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się