lukaszra Opublikowano 30 Grudnia 2008 #1 Opublikowano 30 Grudnia 2008 powiedzcie czy ktos mial ten filtr 1500 weipro ?? przeciez moja kosiarka elektryczna do trawy ciszej chodzi burczy tak ze sie w pokoju nie da wysiedziec probowalem go odpowietrzyc tak jak mowil mi sabotage ale to nic nie daje jakies wasze porady ????
czester_ Opublikowano 30 Grudnia 2008 #2 Opublikowano 30 Grudnia 2008 Na wyłączonym silniku poobracaj go w każdej osi. Cos tam musi jeszcze siedzieć. Ew. czasem powietrze z gąbki również zapowietrzyć moze sprzet.
lukaszra Opublikowano 30 Grudnia 2008 Autor #3 Opublikowano 30 Grudnia 2008 wlasnie sie uciszyl .... po 40 godzinach zobaczymy na ile ....
corten Opublikowano 30 Grudnia 2008 #4 Opublikowano 30 Grudnia 2008 do najbliższego czyszczenia:) jeśli wyjmiesz głowice z wody - będziesz miał to samo. wg mnie świetne filtry ale nie pozbawione wad - głośna praca przed odpowietrzeniem - beznadziejne mocowanie przyssawek - tragiczny montaż pojemnika z gąbkami do głowicy. na szczęście po jakimś czasie się wyrabia i można założyć na głowicy pod wodą, bez wyjmowania jej z akwa..
lukaszra Opublikowano 30 Grudnia 2008 Autor #5 Opublikowano 30 Grudnia 2008 co byscie polecali zamiast tego ,,, i zeby ciche bylo
Jarosław Woźniak Opublikowano 30 Grudnia 2008 #6 Opublikowano 30 Grudnia 2008 Ja używam większego weipro bo 3500 i nie narzekam.Może trafiłem na super egzemplarz. Co można oprucz weipro Tobie polecić :?: Może z rodziny Atman 202......203. Tego ostatniego też używam i jest ok :!: Pozdrawiam
lukaszra Opublikowano 30 Grudnia 2008 Autor #7 Opublikowano 30 Grudnia 2008 Ja używam większego weipro bo 3500 i nie narzekam.Może trafiłem na super egzemplarz. Co można oprucz weipro Tobie polecić :?: Może z rodziny Atman 202......203. Tego ostatniego też używam i jest ok :!: Pozdrawiam ale nie masz problemow z tym odpowietrzaniem ?? no u mnie teraz tez spokoj od tego momntu jak sie uspokoil ale post nizej juz mnie inaczej na niego nastawil ze to tylko do 1 czyszczenia wiec jak za kazdym razem mam 40 godzin czekac to ja go serdecznie ,,,,
Jarosław Woźniak Opublikowano 30 Grudnia 2008 #8 Opublikowano 30 Grudnia 2008 U mnie wygląda to w ten sposób że po czyszczeniu niekiedy ,powtarzam niekiedy po włączeniu cicho zaczyna brzęczeć. Wtedy wyłączam go i ponownie włączam i jest ok :!: Nie muszę czekać godzin aby się uspokoił.Większych problemów nie mam.
mati21 Opublikowano 30 Grudnia 2008 #9 Opublikowano 30 Grudnia 2008 Ja już rok posiadam wersje tc-1000 i nie mogę narzekać ponieważ filtr dmucha wyśmienicie zbiera tez bardzo dobrze i chodzi w miarę cicho. Pojemniki na gąbkę się już wyrobiły i gładziutko się je ściąga, a jeśli chodzi o odpowietrzanie to zajmuje mi to raptem 2 minuty ^^
slawek gorol Opublikowano 30 Grudnia 2008 #10 Opublikowano 30 Grudnia 2008 wystarczy wytrzepac fest w prawo i lewo ... do gory i na dol odwrocic, potrzasac i dziala jak malina
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się