Skocz do zawartości

Jakie rybki do zbiornika 70x45x55.Proszę o pomoc...!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam zbiornik 150l o wymiarach 70x45x55 (dł/szer/wys) . Chcę w nim umiescić pielęgnice,pielęgniczki.Jakie rybki nadają się do mojego akwarium. Proszę o pomoc. :)

Opublikowano
Za mała jest długość


dlaczego kazda kobieta zawsze mowi ze dlugosc jest najwazniejsza :wink: ? przeciez kolega ma 45 szerokosci. imo harem saulosi 1+3 czulby sie dobrze w takim akwa. do tego dobry filtr wew i biolog i spokojnie moze sobie smigac.

Opublikowano
harem saulosi 1+3

Trzymanie 4 pyszczaków w akwarium jest dla mnie zupełnie bez sensu... Żeby obserwować jakiekolwiek ciekawe zachowania musi być duże stado ryb. Poza tym w dużej grupie ryby te czują się znacznie lepiej. Dla mnie mimo dużej pojemności i szerokości akwarium jest mało praktyczne i raczej nieodpowiednie dla pyszczaków.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.