Skocz do zawartości

Wewnętrzny do 400l


Ed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiegoś czasu dojrzewam do instalacji jakiegoś porządnego filtra wewnętrznego lub głowicy. Obecnie akwa 400l 160x50x50 chodzi na unimaxie 700 i jest dobrze ale to nie znaczy, że nie mogłoby być lepiej. I mam takie proste pytanie tylko proszę się nie śmiać, czy taka głowice np. AquaMedic PH 2000 może być przyczepiona do bocznej szyby. Jak patrzę na jej wymiary i wagę to wydaje mi się, że coś takiego może tylko stać płasko na dnie? Jeżeli chodzi o power heada 802 to z tego co widziałem montuje się go normalnie na bocznej szybie plus gąbka. Jeżeli użytkownicy głowic mogli by napisać jak je maja zamontowane w akwa to bym był bardzo dźwięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zdecyduje się na Power Heada, AT-203 ma zbyt duży pobór mocy a jak patrzę na AquaMedica PH 2000 to nie mam przekonania czy utrzyma się na samych przyssawkach na bocznej szybie. Chyba, że ktoś ma już coś takiego zamontowane właśnie w ten sposób i wszystko ładnie pięknie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może posta w stylu: "większy wybór = trudniejszy wybór"


mam dwie Aquabee UP

model 2000 i 3000 (kupiona wcześniej)

i są rewelacyjne

kupione tutaj http://www.morskie.com/aquabee-seria-up-p-472.html

mimo że są tańsze niż aquamedic to macałem (testowałem w wodzie) obie firmy i aquamedic jakiś taki "chiński"

do Aquabee są w zestawie dwa różne rodzaje mocowań, a każde z nich możesz założyć z każdej strony pompy, do tego jest "kratka na gąbkę" i dwa odkręcane kroćce z uszczelkami, ponieważ ta pompa może chodzić zarówno w zanurzeniu jak i poza wodą...


na moje 140cm UP2000 dmucha idealnie na max 6dniowej gąbce atman nr5, natomiast UP3000 na takiej gąbce dmucha odpowiednio dopiero po 10dniach nieczyszczenia gąbki :wink:


imho doskonałe produkty

cisza i spokój

w rozmowie z właścicielem morskie.com, przy okazji macania produktów mimo że aquabee była tańsza jednoznacznie wskazał ją, jako że w historii sklepu nie zdarzył mu się jeszcze zwrot pompy, w porównaniu do aquamedica...


polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem Weipro TC-3500.Poleciłbym go do twojej 400-setki.

Ja używam tego filtra w akwa 170x40x50.

Fajna sprawa.Ma dołączane 4 pojemniki na wkłady gąbkowe.

U mnie dmucha nieżle. :D

Pozdrawiam.

--------------

200x50x50 - niebawem......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.