Misyo Opublikowano 17 Listopada 2008 #11 Opublikowano 17 Listopada 2008 Heh... mi się też moje akwa bardziej podoba jak jest mniej zarośnięte.. zwłaszcza moje płyty lepiej jako złoto/zółte się prezentują niż "brudne" ;D I wiem, że zaraz dostanie mi się za to... ale najchętniej bym lampe UV dorzucił.... Mam troche roślin które chciałbym jako tako utrzymać w dobrej kondycji... zastanawiałem się nad CO2... Teraz jak dorzuce makro+mikro to mam po 3-4 dniach półcentymetrowego glona wszędzie... A ja wciąż się nie mogę przekonać "że to mi się podoba...."
koteczek555 Opublikowano 17 Listopada 2008 #12 Opublikowano 17 Listopada 2008 i tak dzis jest dzien stresu,bo musze samice odlowiac a to naprawde sporo stresu nie tylko ryb hehe;) Jeszcze to przemysle,choc tlo wydaje mi sie zbyt mroczne tak jak teraz zaroslo Moim zdaniem to nie ma sensu czyścić, bo i tak zarośnie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się