maxim14 Opublikowano 2 Października 2006 #1 Opublikowano 2 Października 2006 Moj samiec Hongi dlugo przebywal ze stadkiem red blue(1+3)jako jedyne ryby w akwa.Problem tkwi w tym ze teraz gdy wpuscilem mu 4 samice on wcale nie interesuje sie nimi tylko z tego co zauwazylem zaleca sie do samic red blue.Jak to rozwiazac?
nimbo Opublikowano 2 Października 2006 #3 Opublikowano 2 Października 2006 jezeli samice hongi sa w akwa dzien czy dwa to jest mozliwe ze bedzie sie zalecac do innych samic lecz po jakims czasie sie to skonczy... sadze tak poniewaz jeszcze nie widzialem aby hongi poszedl do tarla z red blue...
ziemniak Opublikowano 2 Października 2006 #4 Opublikowano 2 Października 2006 malawi nauczyło mnie jednej chyba bardzo ważnej rzeczy... cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości
grzechp Opublikowano 4 Października 2006 #5 Opublikowano 4 Października 2006 malawi nauczyło mnie jednej chyba bardzo ważnej rzeczy... cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości oj!tak tak, swoisty przesiew: cierpliwi zostają, reszta odpada
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się