Skocz do zawartości

grzechp

Użytkownik
  • Postów

    189
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

  • Lokalizacja
    Słupsk, woj. pomorskie, Polska

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia grzechp

10

Reputacja

  1. grzechp

    Rureczniki

    Imho kiedy pyski zorientują się skąd można pozyskać takie fajne żarełko w dosyć krótkim czasie dno twojego akwa zostanie przekopane i po rurecznikach nie będzie śladu
  2. Imho pomimo, że będziesz miał hongi i saulosi, twoje akwarium będzie akwarium z hongami. Saulosi odejdzie w cień i nie będziesz mógł zaobserwować w pełni radosnego pływania i wszystkich zachowań saulosiaków. Czy może się udać taki projekt, hmmm.. być może tak , ryby z malawi są tak do końca nieprzewidywalne i decydują cechy indywidualne każdego osobnika, ale ja nie chciałbym być na miejscu saulosi. Dodam, że przerabiałem ten układ i nikt nie zginął. Być może tylko dlatego, że odpowiednio wcześnie hongi się wyprowadziły.
  3. myślę, że dla muszlowców byłoby to idealny zbiornik, kto powiedział, że wszyscy muszą mieć malawi, a muszlowce to naprawdę interesujące ryby
  4. grzechp

    Aparat fotograficzny

    Ja tak właśnie zrobiłem. Z powodów finansowych wybrałem starsze body, a w zamian za to kupiłem lepszy od kitowego obiektyw. Mój wybór padł na 350d i do tego obiektyw Sigma 17-70 2,8-4,5 macro, idealne ogniskowe - bardzo użyteczne no i całkiem dobre macro. Zresztą nowy 1000d można już kupić w dobrej cenie: http://www.japanfoto.pl/product_info.ph ... ts_id=1696 a 400d http://www.eltkom.pl/towar/id/760/xd/2/ hmm na allegro pewnie można wyrwać jeszcze taniej
  5. Hmmm chcesz coś wyjątkowego to może astotilapia calliptera...
  6. grzechp

    Kalendarz 2009

    i ja 1 poproszę
  7. bardzo przykra sprawa :x podziwiam cie stary za spokój
  8. hahaha to mi się podoba masz pazurki BRAWO
  9. nie doceniasz tego filtra uważam, że da sobie spokojnie radę i to z zapasem
  10. jedno oko na maroko drugie na red-reda
  11. na moje oko red-red
  12. co za bzdura wielokrotnie startowałem zbiorniki bez testów, kiedyś ich po prostu nie było na rynku posiadanie testów szalenie ułatwia start ale nie dyskwalifikuje nie jestem wrogiem testów wręcz przeciwnie sam używam ich dosyć często i polecam ich stosowanie napisz raczej, że ty nie umiałbyś wystartować zbiornika bez testów,a nie że jest to prawie niemożliwe
  13. Moim zdaniem filtr powinien wytrzymać . Ryby myślę do worków - z workami do wiadra i zaciemnić czymś z góry. Stres który przeżyją jest niczym w porównaniu z tym co przechodzą ryby z odłowu. Odnoszę wrażenie, że twój stresior jest większy Przy tym przygotowaniu logistycznym i twoim podejściu do tematu jestem spokojny o całą operację. powodzenia
  14. Panika na bok, póki co podmianka części wody
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.