wasyl Opublikowano 31 Października 2008 #1 Opublikowano 31 Października 2008 Posiadam Red-blue, a ostatnio dowiedziałem się, że mam Red-redy zamiast Lombardoi. Mam pytanie, czy możliwe jest, że mi się skrzyżują? Dzięki z góry za pomoc.
meth Opublikowano 31 Października 2008 #2 Opublikowano 31 Października 2008 Proponowałbym żebyś postarał się o lepsze fotki, bo w galerii jednoznacznie kwestii gatunku tej ryby nie rozstrzygnięto a fotka jest bardzo słaba. Ja bym podzielał zdanie sision’a
wasyl Opublikowano 31 Października 2008 Autor #3 Opublikowano 31 Października 2008 Obecnie nie mam czym zrobić lepszego zdjęcia. Postaram się zorganizować lepszy aparat i ponownie wrzucić fotkę z prośbą o Waszą pomoc. Pozdrowienia
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się