Skocz do zawartości

wyposażenie


jemioluszka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja naprawdę sie zastanowiłam poważnie nad 240 ale niestety mam za mały pokój, poza tym wiecie jak to jest z rodzicami. W ogóle nie chcą akwarium marudzą, ze to duże koszty i ze tyle wody, a to przecież nie prawda i pewnie jak już będę je mieć to zmienia zdanie:) idę teraz do pracy i będę dość dużo zarabiać i do końca roku będę mieć nowe meble w pokoju i akwarium. Ale 200 musi zostać.

co do JBL CP500 to patrzyłam ze jest wydajny i duży ale dość drogi kosztuje 100zl więcej niż Aquael a ja muszę jeszcze przecież kupić wewnętrzny. Jeśli np kupie ten JBL to mogłabym np ten wewnętrzny kupić mniejszy do 100zl lepszej firmy?

Pozdrawiam Kolegę

Jeśli znajdę wapień chorwacki to kupie ten ale zwykły mi sie po prostu nie podoba. Wiem ze jestem dziewczyną i mam inne wyobrażenie w swojej głowie co do aranżacji zbiornika ale chciałam żeby mój zbiornik wygladal "czysto". Tzn biały piasek, niebieskie tło, biały wapień filipiński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę sie zastanowiłam poważnie nad 240 ale niestety mam za mały pokój, poza tym wiecie jak to jest z rodzicami. W ogóle nie chcą akwarium marudzą, ze to duże koszty i ze tyle wody, a to przecież nie prawda .

co do JBL CP500 to patrzyłam ze jest wydajny i duży ale dość drogi kosztuje 100zl więcej niż Aquael a ja muszę jeszcze przecież kupić wewnętrzny. Jeśli np kupie ten JBL to mogłabym np ten wewnętrzny kupić mniejszy do 100zl lepszej firmy?


Kubełek kup najwiekszy i najlepszy na jaki Cie stac. To zostaje na lata . Czy to będzie JBL 500 czy Unimax 500 - obojętne. Uważam , że są na zbliżonym poziomie . Wewnętrzny kup Weipro TC1000 lub jakąś turbinę z gąbką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie - JBL 500 powinien pracowac ciszej niz Unimax ( mam u siebie CP 500 i Unimax 700 ) . Ten pierwszy jest bezszelestny , drugi nieco słychac . A blumodulara 02/03 raczej nie usłyszysz, z tym, że kosztuje w okolicach 120-150zł, za to ma stopsunkowo mały pobór pradu . Może poczekaj na opinię innych - podejrzewam , że zaproponują cos innego cichego a za dużo niższa kwotę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze dla was lepiej brzmi 240 niż 200, ale ja będę mieć jednak 200l. Rolet nie mogę mieć opuszczonych cały dzień bo mam kanarki, a dla nich światło jest wskazane i to one są dla mnie ważniejsze. Dlatego nie będę zmieniać ustawienia mebli. Akwarium będzie stać na przeciw okna a kanarki obok okna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.