finlandian Opublikowano 19 Czerwca 2008 #1 Opublikowano 19 Czerwca 2008 Przed nakładaniem CR 65 ..Co myślicie o tle ? Jakieś rady i uwagi.
Zealota Opublikowano 19 Czerwca 2008 #2 Opublikowano 19 Czerwca 2008 no przyznam, że dość ciekawe. Niby robione na wzór, ale model jakby inny. Obaczymy co wyjdzie po zalaniu
slawek gorol Opublikowano 20 Czerwca 2008 #3 Opublikowano 20 Czerwca 2008 Bardzo fajnie sie zapowiada...Obawiam sie tylko jednej rzeczy-tej tafli styro na podlodze..Nie będzie to za wielka sila wyporu ? Zatopic tak styro nawet w wannie rekami jest bardzo ciężko.Ale to tylko moje przemyślenia.... Ogolnie tlo na 5
meth Opublikowano 20 Czerwca 2008 #4 Opublikowano 20 Czerwca 2008 Fajnie się zapowiada, z zatopieniem nie powinno być problemu zwłaszcza, że jest półka na dole którą można dociążyć
M_sobo Opublikowano 20 Czerwca 2008 #5 Opublikowano 20 Czerwca 2008 Bardzo ciekawie to wygląda, masz miejsce na schowanie sprzętu? Wszystko można zatopić najlepiej kleić do tylnej szyby i do dna. Fajnie jakby jeszcze były boki zabudowane.
finlandian Opublikowano 20 Czerwca 2008 Autor #6 Opublikowano 20 Czerwca 2008 Z boku będźie tylko po 10 cm szkł widoczne ale myśle że z biegiem glonikiem zarośnie
Zealota Opublikowano 20 Czerwca 2008 #7 Opublikowano 20 Czerwca 2008 ee tam co ma nie zatonąć, ja pianki wlałem od cholery, a po przysypaniu dolnej półki piachem i kamlotami gotowe nawet nie drgnęło. Nie żałuj cr i niech pianka mocno scali dolną półkę z tylną. Kleiłbym tylko, jeśli nie będzie innego wyjścia
finlandian Opublikowano 20 Czerwca 2008 Autor #8 Opublikowano 20 Czerwca 2008 Pierwsza warstwa CR 65 niebarwiony naraźie. Kiedy mam 2 warstwe dać ?
yaro Opublikowano 20 Czerwca 2008 #9 Opublikowano 20 Czerwca 2008 Jak wyschnie Narazie mocno polewaj wodą, gdy tło przestanie pić, możesz nakładać drugą warstwę.
slawek gorol Opublikowano 20 Czerwca 2008 #10 Opublikowano 20 Czerwca 2008 oo..Robert swietne ci to wyszlo....oby moje tez takie bylo...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się