Jedrek Opublikowano 18 Września 2006 #1 Opublikowano 18 Września 2006 Ludziska pomóżcie. W aqwa pojawiły sie jakieś glony. Pełno na kamieniach brązowych plamek. Teraz zaczynają sie pojawiać na szybach. Co to za gloniska i jak się ich pozbyć ? Poniżej zamieszczam foto.
PiotrQ Opublikowano 18 Września 2006 #2 Opublikowano 18 Września 2006 Te prązowe plamki to prawdopodobnie okrzemki. Jaki czas akwarium już ''żyje'' ?
Jedrek Opublikowano 18 Września 2006 Autor #3 Opublikowano 18 Września 2006 Aqwa zalane 30 Sierpnia.Natomiast pyziaki płwaja od zeszłego poniedziałku tj 11.09.
sabotage Opublikowano 18 Września 2006 #4 Opublikowano 18 Września 2006 Hmm dlugo to one nie dojrzewalo..30 Sierpien, 11 wrzesien, nawet nie 2 tygodnie... No nic expresowa obsada, ekspresowe glony, ciekawe czy wszystko ekspresowo.. a nic niewazne...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się