smithpl Opublikowano 1 Czerwca 2008 #1 Opublikowano 1 Czerwca 2008 No wlasnie, po paru miesiacach pracy mojego pierwszego malawi troche analizuje co sie w nim porobilo :-) I tak sie zastanawiam czy glony ktore mam sa tymi ktore chce :-) Zauwazylem ze głównie rozrastaja mi sie glony bordowe, ktore zajely miejsce zielonych. Pytanie do Was - co o nich myslicie ? Zmienic oswietlenie ? Teraz jest powerglo i blue royal ponizej link do galerii: Glony 01-06-2008 dzieki za opinie , sugestie...
nitka Opublikowano 2 Czerwca 2008 #2 Opublikowano 2 Czerwca 2008 dużo tych glonków u Ciebie... Rośliny też łatwo nie mają. Już wolałbym zielone glony chyba...
smithpl Opublikowano 2 Czerwca 2008 Autor #3 Opublikowano 2 Czerwca 2008 w sumie to bordo jest cacy tylko ze mogloby byc troche zielonego :-) zastanawiam sie ktora swietlowke wymienic power-glo czy tego blue royal sery ?
M_sobo Opublikowano 18 Czerwca 2008 #4 Opublikowano 18 Czerwca 2008 Też zaczynają mi porastać bordo glony i całkiem fajnie się prezentują, ale zobaczę jak będzie całość wyglądała to może zmienię zdanie, może wymień blue royal i zostaw samą power glo, ciekawi mnie co by z tego wynikło i jaki by to miało wpływ na te glony
smithpl Opublikowano 18 Czerwca 2008 Autor #5 Opublikowano 18 Czerwca 2008 no wlasnie zastanawialem sie czy nie wymienic power-glo na sera tropical, cos pokombinuje :-)
labeo1 Opublikowano 18 Czerwca 2008 #6 Opublikowano 18 Czerwca 2008 Bardzo ładne szatransje, one uwielbiają świetlówki o kolorze różowawym i pod nimi najlepiej rosną, zmiana świetlówki ich nie wyeliminuje ale będą rosły ciut słabiej.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się