jacekW Opublikowano 2 Czerwca 2024 #1 Opublikowano 2 Czerwca 2024 (edytowane) Witam serdecznie mam na imię Jacek . Tydzień temu założyłem swoje pierwsze Malawi.zbiornik 200l póki co musi wystarczyć w planach 300l ale zobaczymy .Obsada to 15 pseudotropheus saulosi i 15 lodotropheus sprengerae.Za filtrację odpowiadają dwa kubełki Ikola max 600 i dwa prefiltry hw 602. VID_20240531230223.mp4 Edytowane 2 Czerwca 2024 przez jacekW 3
Andrzej Głuszyca Opublikowano 2 Czerwca 2024 #2 Opublikowano 2 Czerwca 2024 Fajnie wygląda. Ale tydzień od założenia masz już ryby? Akwa wygląda na dojrzałe..może coś źle zrozumiałem.
jacekW Opublikowano 2 Czerwca 2024 Autor #3 Opublikowano 2 Czerwca 2024 Założyłem na starej filtracji i częściowo wodzie z poprzedniego akwarium 1
ziemniak Opublikowano 4 Czerwca 2024 #4 Opublikowano 4 Czerwca 2024 Bardzo ładna aranżacja. Powodzenia. Daj znać za jakiś czas jak wygląda akwarium.
jacekW Opublikowano 4 Czerwca 2024 Autor #5 Opublikowano 4 Czerwca 2024 Dziękuję bardzo fajnie że komuś się podoba oczywiście za jakiś czas wrzucę jakieś fotki i krótki opis o ile wszystko będzie ok bo to pierwsze moje Malawi ale mam nadzieję że podołam nowemu wyzwaniu.
TomekT Opublikowano 4 Czerwca 2024 #6 Opublikowano 4 Czerwca 2024 47 minut temu, jacekW napisał(a): fajnie że komuś się podoba Mnie również. Jedyne, co bym poprawił (jeśli jest taka możliwość), to dwa skrajne (lewy i prawy) pionowo ustawione kamienie. Wyjąłbym je, bo boki akwarium sprawiają teraz wrażenie "upchanych". Bez nich moim zdaniem gruzowisko będzie wyglądało bardziej naturalnie.
jacekW Opublikowano 5 Czerwca 2024 Autor #7 Opublikowano 5 Czerwca 2024 Dziękuję bardzo Co do kamieni to nie chce grzebać żeby się rybki nie stresowaly niech się oswoją może kiedys co pokombinuje póki co musi zostać tak jak jest
jacekW Opublikowano 29 Czerwca 2024 Autor #8 Opublikowano 29 Czerwca 2024 VID_20240628224134.mp4 VID_20240628224859.mp4 Minął miesiąc od wpuszczenia moich pyszczakow więc tak jak obiecałem wrzucam filmiki .Sam wygląd akwa nie uległ zmianie rybki trochę podrosly chyba się maja dobrze.Pozdrawiam 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się