Lucjan Opublikowano 18 Marca 2024 #1 Opublikowano 18 Marca 2024 (edytowane) Zaczynałem jakoś pod koniec 2022 roku z baniakiem 300L, ale dość szybko przesiadłem się na większy, 400L zbiornik, który odpaliłem w marcu 2023r. W zasadzie od początku bez zmian. Jest to Oase Highline 400. Oświetlenie to Fluval AquaSky (dwie belki) ustawione na cykl dzień / zmierzch / noc / wschód słońca / dzień. Podłoże - piasek kwarcowy i jako gruz występuje serpentynit Verde Alpi ze składu ogrodniczego Pod spodem pracują 2szt Oase Biomaster 850, jeden mechaniczny, jeden BIO (w tym jeden thermo). Obecnie w obsadzie 8 sztuk yellow, 5 maingano i 3 afry. Fotki: https://drive.google.com/drive/folders/1CvusnaUsrgWrgDsfHv51YfaZaT-Mm1zG?usp=sharing Edytowane 19 Marca 2024 przez Lucjan
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się